K500L fan titremesi

O zaman sıkıntı yok hocam:) Ben sesin sebebi fan, titreşimin sebebini ise bilmediğinizi zannediyordum.
Cooler Master fanları son zamanlarda düzeltmeye başladı gibi ama hala daha dandik fanı çok.
Titreşim fan çalıştığı için oluyor ama başka fan alsam düzelir mi yoksa kasa kaynaklı bir sorun mu orasını anlamadım. Şimdi sessiz pahalı bir fan alıp aynı sorunu yaşamak istemiyorum.

Önceki bir konumda kasa çok sesli çalışıyor demiştim. Şimdi buna bir de titreme sorunu eklendi. Ses yan odadan bile duyulabilir seviyede. Kasaya önden ya da yan panelden bastırınca titreme kesiliyor bıraktığım anda da devam ediyor. Birkaç günde bir birkaç saat böyle yapıyor. Her zaman da böyle değil. Bu sorun sizce kasa yapısından mı yoksa fan kalitesizliğinden mi? Sorun fan ise 50 liraya iki fan alıp sorunu çözerim. Kasa diyorsanız 1-2 sene daha kasa değiştiremeyeceğim. Mecburen sese devam :( @Cooler Master Türkiye sorun kronik bir sorun mu yoksa sadece bendeki kasada mı sorun var?
Bu kasaya 50-70TL ile fan bulabilir miyiz ? Bu bütçede orta düzey iki fan ya da tüm bütçeyle kaliteli tek fan önerebilirsiniz.
.

Son düzenleme:
Ses çok rahatsız edici yahu. Sanki kürekle yerden kum alıyorlar. Bu şekilde kullanım zevki 0. En iyisi bekletmekten değiştirmek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı