K60 PRO RGB alınır mı?

konuyu hortlatmak gibi olacak ancak hiçbir yerde Türkçe kullanıcı incelemesini göremedim almayı düşünen arkadaşlar varsa tavsiye etmiyorum.Birçok mekanik klavye kullandım ve hiçbirinde bu kadar fazla yay sesi duymadım. O kadar fazla ki bu yay sesi mekanik klavye sesinin önüne geçiyo.Ben iade ettim. Kulaklığımı çıkartmam diyosanız basım hissiyatı çok güzel RGB si kullandığım en parlak en güzel klavye.Yazılımı(iCue) biraz karışık öğretici videolar var onlara bakmanız gerek eğer detaylı ışıklandırma yapacaksanız. Onun haricinde 6 farklı mod var içinde yazılımsız da çalışıyor.Anahtarlar cherry mx red - red arasında diyebilirim ses açısından.Ama dediğim gibi bunun pek bir önemi yok çünkü genelde yay sesi duyacaksınız.Ayakları tek kademeli yükseklik ayarında kaydırmazlığı fena değil baya zorlamanız gerekiyo. Benimki cherry viola versiyonuydu. Low profili nasıldır bilemiyorum. Kısacası yüksek sesli müzik veya oyunlarla birlike kullanacaksanız ve kulaklık takılı olacaksa alınır. Bu arada 2 klavye de Cherynin ürettiği red switchler

Konuyu hortlatmak gibi olacak ancak hiçbir yerde Türkçe kullanıcı incelemesini göremedim almayı düşünen arkadaşlar varsa tavsiye etmiyorum. Birçok mekanik klavye kullandım ve hiçbirinde bu kadar fazla yay sesi duymadım. O kadar fazla ki bu yay sesi mekanik klavye sesinin önüne geçiyor. Ben iade ettim. Kulaklığımı çıkartmam diyosanız basım hissiyatı çok güzel RGB'si kullandığım en parlak en güzel klavye. Yazılımı(iCUE) biraz karışık öğretici videolar var onlara bakmanız gerek eğer detaylı ışıklandırma yapacaksanız. Onun haricinde 6 farklı mod var içinde yazılımsız da çalışıyor. Anahtarlar Cherry MX Red - Red arasında diyebilirim ses açısından. Ama dediğim gibi bunun pek bir önemi yok çünkü genelde yay sesi duyacaksınız. Ayakları tek kademeli yükseklik ayarında kaydırmazlığı fena değil bayağı zorlamanız gerekiyor. Benimki Cherry viola versiyonuydu. Low profili nasıldır bilemiyorum. Kısacası yüksek sesli müzik veya oyunlarla birlike kullanacaksanız ve kulaklık takılı olacaksa alınır. Bu arada 2 klavye de Cherry'nin ürettiği Red Switch'ler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben burada herhangi bir yay sesi duyamadım. Bu videodaki ses ile aynı mı geliyor sesi? Ses testi 3.30

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben burada herhangi bir yay sesi duyamadım. Bu videodaki ses ile aynı mı geliyor sesi? Ses testi 3.30
hocam ben almadan önce tüm incelemeleri izledim. O yay sesi çok tiz ve ince olduğu için sanırım profesyonel mikrofonlar kaydedemiyor o sesi .
burada telefonla çekilmişi var ben bunu almadan önce görmemiştim. Özelden yazarsanız kendi çektiğim videoları da atabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı