K63 nasıldır?

FEDUX

Hectopat
Makaleler
2
Almaya değer mi? Mekaniği iyi mi?
Parası dert değil. Gümrük derdi yok bu arada.

DF232941-9F62-497C-A14F-D7420851B354.png

Efendim fiyat farkı, daha iyi isabet (daha konforlu bir oyun deneyimi) sizi nasıl bağlamıyor? Performans umrunuzda mı değil? Eğer öyleyse neden mekanik klavye kullanıyorsunuz? ya da oyun oynamıyor musunuz?
Sizinle aynı görüşte olmak zorunda değilim. :) Niye kendinize bana laf yetiştirmek ve düşüncelerinizi kabul ettirmek gibi bir vazife seçtiniz. Bana göre TKL klavyeler yer sıkıntısı olmayan biri için gereksizdir nokta. Size göre başka olabilir beni ilgilendirmez tıpkı benim görüşümün de sizi alakadar etmediği gibi.

Sizinle aynı görüşte olmak zorunda değilim. :) Niye kendinize bana laf yetiştirmek ve düşüncelerinizi kabul ettirmek gibi bir vazife seçtiniz. Bana göre TKL klavyeler yer sıkıntısı olmayan biri için gereksizdir nokta. Size göre başka olabilir beni ilgilendirmez tıpkı benim görüşümün de sizi alakadar etmediği gibi.

Burada insanlara tavsiye verirken belirli bir seçimin neden iyi ve kötü olduğunu anlatıyoruz, benim ikna etmeye çalıştığım kişi siz değil konu sahibi, bana göre de numpad gereksizdir. Ancak şu bilgi objektiftir ki ellerin birbirine yakın olması hassasiyeti arttırır, nokta.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı