Kaan Tangöze'nin saç modeli için neler yapmalıyım?

isabela

Kilopat
Kaan Tangöze'nin bu saç modelini yapmak istiyorum. Saçımı 6 aydır kestirmedim. Dudaklarıma geliyor fakat arkaya doğru aldığımda fotoğraftaki gibi değilde yukarı doğru kabarmaya başlıyor. Yardım ederseniz sevinirim.
-kaan-tangoze-ikinci-kez-baba-oldu.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle düz saçlı olman gerektiğini düşünüyorum. Eğer kıvırcıksan hiç uğraşma, saçın dalgalıysa olabilir belki ama uzun saçın bakımı çok zor oluyor diye duydum. Umarım katlanabilirsin [emoji4]

Bir sene geçmiş aradan fakat belki yılıp bırakmışsındır uzatmayı pes etmişsindir.1.5 senedir uzatıyorum saçlarımı arada berber gazabına uğrayıp gittikleri oldu fakat şu an(her yer eşit değil yana doğru kısalan bir model kestirmiştim fakat yakışmadı biraz uzadıktan sonra yine arkaya atmaya devam ettim.) önler çenemi 2/3 cm geçiyor arka neredeyse omzumda.Şimdi farkettim farkında olmadan Kaan Tangöze saçı yapmışım :d.Saç yapını bilmediğim için net konuşamayacağım fakat büyük ihtimalle uzunluğunda dolayı kabarıyrodu.Kısalıkla uzunluk arası dönemde kabarmalar olur iğrenç bir saça sahip olursun önemli olan bu dönemi atlatabilmek.Çözüm:Sadece uzat arada ara makası filan attıra attıra.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı