Kaba olmayan, ince vergi indirimli telefon önerisi

Bütçe
9500

397444

Hectopat
Makaleler
10
Selam,
4-5 yıldır A20 kullanıyorum. Zarif, elle tutuşu hoş, nispeten ince bir telefon. Vergi indiriminden yararlanarak, yine A20 tarzında zarif sayılabilecek, sıradan işleri yerine getirebilecek bir telefon arayışındayım. Piyasadaki telefonlar genelde kaba geliyor bana, özellikle A20 ile kıyasladığımda. Ne önerirsiniz?
A20'nin tasarım özellikleri:

tasarım.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu zariflik ise o fiyatlara Honor X9A Fiyat düşerse tasarımı güzel cihaz ama kamera biraz vasat. Onun dışında General Mobile 24 Pro vergi indiriminde alınabilecek en güzel cihaz

@Hermanoo ve @189454,
GM24 Pro kalınlık olarak ideal olsa da boy olarak biraz büyük sanki, 6.7 inç. A24 cazip geliyordu ama kalınlığı biraz itici, 8.3 mm. Realme 10 sanırım incelik olarak A20'ye en yakın olan, ideal bir cihaz. Ama onun da yazılımı kafamı kurcalıyor, tavsiye eder misiniz?

@Hermanoo ve @189454,
GM24 Pro kalınlık olarak ideal olsa da boy olarak biraz büyük sanki, 6.7 inç. A24 cazip geliyordu ama kalınlığı biraz itici, 8.3 mm. Realme 10 sanırım incelik olarak A20'ye en yakın olan, ideal bir cihaz. Ama onun da yazılımı kafamı kurcalıyor, tavsiye eder misiniz?
GM 24 Pro memnun edecektir tasarım olarak hocam.

Redmi Note 12S ile Redmi Note 11S de ince ve estetik görünüyor. Kamerası hatırına alınabilir mi, merak ediyorum.

Redmi Note 12 incelik anlamında gayet ideal bir cihaz (7.85mm), elde tutuş hissi A24'e göre daha iyi. Boyunun uzunluğu tek problem gibi görünüyor (6.67inç).

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı