Kabataş Erkek Lisesi'nde 3 öğrenci Atatürk posterini bıçaklarla delik deşik etti!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizim sınıfta da "osmanlı torunu" ve babası imam olan bir çocuk var. Teneffüste kitaptaki Atatürk fotoğrafını kesip üstünü uçlu kalem ile deldi. Neden sevmiyorsun, ne yanlışını gördün dediğimde "hilafeti kaldırdı" diyor :D
Geçen 3 kız toplanıp dövmüşler çocuğu.
Bunu söyledim diye linç yiyebilirim ama iyi yapmışlar, hem de çok iyi.

Bunu söyledim diye linç yiyebilirim ama iyi yapmışlar, hem de çok iyi.
Küfür serbest olsa keşke. Senin gibilerin Allah belasını versin, ülkeye bir gram faydanız yok.

Ama bu yapılanı Reis'e yapsak kıyamet koparırsın.
Abdülhamit'e yapsak kıyamet koparırsın.

Onlar da benim atalarım. Ama ben senin gibi ayrıştırmıyorum atalarımı.
Evelallah hepsinin yaptıkları işlerin arkasındayım.

Son düzenleme:
Küfür serbest olsa keşke. Senin gibilerin Allah belasını versin, ülkeye bir gram faydanız yok.

Hocam ben anlamadım, siz şu an neyi savunuyorsunuz? Önceki mesajlarınızdan Atatürk'e saygı duyduğunuzu çıkartıyorum, ben zaten orada Atatürk'ü savunmuştum, siz şimdi neden bana saldırdınız? Ben orada kızların Atatürk resmini yırtan çocuğu dövmelerine iyi yapmışlar dedim, siz yanlış anladınız sanırım.

Hocam arkadaş Atatürk'ü savunmuş yalnız.
Sanırım siz Atatürk'ün fotoğrafını delen çocuğa iyi yapmış dedi sandınız 😅

Ayrıca arkadaşın ismine bakarsanız pek Abdulhamit veya RTE yanlısı olmadığını anlarsınız zaten.

Ayrıca arkadaşın ismine bakarsanız pek Abdulhamit veya RTE yanlısı olmadığını anlarsınız zaten.
Hocam beni savunduğunuz için teşekkür ederim ama ismimden bu sonucu nasıl çıkarttınız?
Yanlış anlamayın Abdülhamit veya RTE yanlısı değilim, sadece ismimden bu sonuca nasıl vardınız onu anlamaya çalışıyorum.

Heya bence uzaylılara bağlamak lazım değil mi?
Akpli olduğunu düşünüyorum böyle lafları onlar söylüyor zoruna gidince.

Dostum bu konu parti işi değil. A partisi b partisi fark etmez bu adam bu vatanın kurtarıcısı ve kurucusu. Eğer siz Atatürk'ü sevmiyorsanız bile saygı duymak zorundasınız. (genel konuşuyorum) Mesela ben b sen a partisini tutyoruzdur ama 2 mizde Atatürk'ü seviyoruzdur. Parti değil zeka olayı tamamen. Burada yapılan 3 tane beyin hücrelerini toplasan 3'ü geçmeyecek çocuk yüzünden siyasete bağlamak saçma.

Dostum bu konu parti işi değil. A partisi b partisi fark etmez bu adam bu vatanın kurtarıcısı ve kurucusu. Eğer siz Atatürk'ü sevmiyorsanız bile saygı duymak zorundasınız. (genel konuşuyorum) mesela ben b sen a partisini tutyoruzdur ama 2 mizde Atatürk'ü seviyoruzdur. Parti değil zeka olayı tamamen. Burada yapılan 3 tane beyin hücrelerini toplasan 3'ü geçmeyecek çocuk yüzünden siyasete bağlamak saçma.

Okuduğunu anlamayan bana akıl veriyor hehehe.
Ben Atatürk sevmeyen biri değilim.

Bu olayların sorumlusu akp ve onun üyesi olanlardır.
Ülkenin kurucusuna ülke için cepheye koşmuş tüm insanlara laf eden, il ilçe örgütlerinde alenen küfür edenler bu işlerin baş sorumlusudur.
Evlenip gevelemeden açık açık söyleyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı