Kablo çekilmesine rağmen fiber altyapı gözükmüyor

xpsplayer

Centipat
Daha fazla  
Geçen günlerde evimizin içine kadar fiber çektiler. Yetkiliye sordum ve fiber desteklor dedi. Bende bugün altyapı sorgulama yaptım fakat VDSL 71Mbps olarak gözüküyor. Bunun nedeni nedir?
Sistemi mi güncellemediler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen günlerde evimizin içine kadar fiber çektiler. Yetkiliye sordum ve fiber desteklor dedi. Bende bugün altyapı sorgulama yaptım fakat VDSL 71Mbps olarak gözüküyor. Bunun nedeni nedir?
Bütün mahalleyi yaptıktan sonra genellikle yeniliyorlar bizede kablo çekip kutu takmışlardı 2 ay sonra geldi.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-07-06 000848.png
    Ekran görüntüsü 2022-07-06 000848.png
    17,7 KB · Görüntüleme: 63
Kablo daha yeni çekildiyse normal. Hemen aktif olmaz. Mesela bize kablo çekildikten 2 ay sonra fiber altyapı aktif edilmişti. Bazen daha uzun da sürebiliyor.
Telefonla rahatsız etmeniz hiçbir şeyi değiştirmez. Her şey bölgedeki çalışma planına göre ilerliyor. Dağıtım kutusu yerleştirildikten sonra birkaç testten geçirip aktifleştiriyorlar genelde. Bir süre daha beklemelisiniz.

Geri
Yukarı