Kablolu da kullanılabilen kablosuz kulaklık önerisi

Berkjann

Hectopat
Öncelikle merhabalar, şu anda her şey için müzik dinlemek oyun oynamak online dersler vs. hepsi için Somic G936N kullanıyorum fakat artık biraz daha hafif ve rahat ayrıca spor yaparken arada kullanmalık bir Bluetooth kulaklık almaya karar verdim ayrıca online derslere girince bütün gün kulağımdan çıkmıyor neredeyse. Bu sebeplerle bilgisayara bağlanmak için kablolu olması gerekiyor. Ayrıca çok iyi olmasa da karşı tarafın beni anlayacağı, cızırtı falan yapmayacak bir mikrofonu olan bir kulaklık bakıyorum.

Ekleme olarak oyun oynamak için Somic G936N'i kullanmaya devam edeceğim. Bunu müzik dinlemek ve biraz daha rahat olması için alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkesten özür diliyorum bütçe yazmayı unutmuşum.
Noktalama işaretlerinden dolayı öbür hesaba süreli ban verdiler bütçe en fazla 400 tl anker şuan da en makul seçenekmiş gibi geliyor fakat ağırlığından korktum, 1 2 tane philips modeline baktım philips shb3175'e baktım fakat ses kalitesinden emin olamadım birazda eski bir kulaklık. Birde internette 3175 olarak değil 3175bk olarak var aynı kulaklık mı emin olamadım.

Geri
Yukarı