Çözüldü Kablolu internet kablosu bilgisayara olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HalePlace

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar. Kablolu internet bağlıyayım dedim çünkü internetim pek iyi çekmiyor. Bağlamaya çalışırken kablonun küçük olduğunu fark ettim. Bunu nasıl bağlayabilirim? Bağlamanın yolu var mıdır?

Çözüm
Merhabalar. Kablolu internet bağlıyayım dedim çünkü internetim pek iyi çekmiyor. Bağlamaya çalışırken kablonun küçük olduğunu fark ettim. Bunu nasıl bağlayabilirim? Bağlamanın yolu var mıdır?
Ethernet kablosu bağlamalısın. Bağladığın kablo büyük ihtimal DSL kablosudur. DSL kablo ethernet kablosuna çok benzer, daha küçüğüdür diyebiliriz sanırım :)
Ethernet kablosu bağlamalısın. Bağladığın kablo büyük ihtimal DSL kablosudur. DSL kablo ethernet kablosuna çok benzer, daha küçüğüdür diyebiliriz sanırım :)

Çözüm
Bağladığın kablo ne kablosu?
Hocalarım ethernet kablosuna internetten baktım şimdi. O kablo modeme bağlı çıkarsam bilgisayara taksam sıkıntı olur mu?
Bence DSL kablosunu kasaya takmaya çalışıyorsun 😂.
@ItsAllGoodman ismini bilmiyorum da büyük ihtimal Ethernet kablosunun ufak uçlu halini takmaya çalıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı