Kablolu Kulak İçi Kulaklık Önerisi

Bora_Yenici

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Uzunköprü/Edirne
Daha fazla  
Herkese merhaba, şu an kulaklık olarak Samsung HS13 kullanıyorum ve sol tarafı gitti. Derslerim online olduğu için kulaklık benim için önemli ve her an sağ taraf da gidecek diye şüpheleniyorum o yüzden sizden 3.5 milimetre girişli kablolu kulak içi bir kulaklık önerisi istiyorum. Bütçe olarak 60 bilemedim en fazla 65-70 TL'ye çıkabilirim diye düşünüyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Xiaomi Piston Basic Fresh kullanıyorum 10.sınıftan beri ve şu an Üniversite 2’yim. Basları AirPods Pro’mdan daha iyi.

Herkese merhaba, şu an kulaklık olarak Samsung HS13 kullanıyorum ve sol tarafı gitti. Derslerim online olduğu için kulaklık benim için önemli ve her an sağ taraf da gidecek diye şüpheleniyorum o yüzden sizden 3.5 milimetre girişli kablolu kulak içi bir kulaklık önerisi istiyorum. Bütçe olarak 60 bilemedim en fazla 65-70 TL'ye çıkabilirim diye düşünüyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
Sadece ders için mi kullanılacak?
Müzik vs. dinleyecek misiniz?

Xiaomi piston fresh Edition modelini öneririm. Mikrofonlu versiyonunu kullanmaktayım. Normalde 1 bilemedin 2 ayda kulaklık bozan biriydim bu kulaklığı alalı 1 sene oluyor hala bir sıkıntı çıkarmadı. Ses performansı bence fiyatına göre gayet başarılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı