Kablolu kulak üstü kulaklık tavsiyesi

Bütçe
1000₺

imnotagamer

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisi
5 yıllık Trust GXT354 model kulaklığımın son 1 yıldır pedleri dökülmeye başlamıştı. Dün de sağ taraftan ses gelmediğini fark ettim. Yeni bir kulaklık arayışındayım.
  • Kulaklığı çok aktif kullanmıyorum. Sadece arkadaşlarla konuşmak ve birlikte vakit geçirmek amacıyla kullanıyorum.
  • Ses kasma gibi bir kriterim yok.
  • En azından 3-4 yıl problem çıkarmasın isterim.
  • Mikrofonunun çıkarılabilir olup olmaması da çok önemli değil.
Bütçem 1000₺ civarı. Az daha verilse Razer BlackShark V2 X düşünülebilir, az daha verilse başka modeller de var ama az daha vermeden yine işimi görecek kulaklık tavsiye edebilir misiniz?

Corsair HS50 Pro modelini de araştırdım, fakat kafa yapım biraz büyük olduğundan biraz sıkıntı olabileceği ile ilgili yorumlar okudum. Gamenote gibi markaları da almak istemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçinden ses kartı çıkmıyor gibi yorumlar var hep. Bunlara anlam veremedim.
3,5 jack kullanıyor çünkü. Ondan eksiklik hissetmiş olabilirler. Benim kasamda 3,5 jack girişi var benlik sorun yok ama herkesinki desteklemeyebilir. Alternatif olarak farklı modeller düşünebilirsin.

Ses kartı muhabbeti yapılmış yorumlarında. Nedir bu, olmazsa olmaz bir şey mi? Masaüstünde aranan bir şey midir?
Yanlışım yok ise bu ürünün 2 farklı verisyonu tek bir üretim hattından çıktığı için kimisine ses kartlı verisyon, kimisine ise ses kartlı olmayan ürün gidiyor. Yüksek ihtimallede 2 şekilde de sizin memnun edecek bir ürün diye düşünüyorum. Yinede alternatiflere göz atmayı unutmayın.

Geri
Yukarı