Kablolu mouse vs kablosuz mouse

Bütçe
500
Hem wireless'a güvenmiyorum.

Beni cok uzdu, ama gelecekte tercihim Wireless olur galiba. Ama HyperX Kablolu ama kablosuz gibi rahat.

Bilmiyorum delikli yapısı pek içime sinmedi.
Uzerine bastiriyorum gicirdama olmuyor, sarsilmiyor. Tas gibi, fotolarda kirilacak gibi ama normalde malzemesi kalin.
Yedek skatez ve kavrama bandi da cabasi.

Hem Wireless'a güvenmiyorum.

Beni cok uzdu, ama gelecekte tercihim Wireless olur galiba. Ama HyperX kablolu ama kablosuz gibi rahat.

Uzerine bastiriyorum gicirdama olmuyor, sarsilmiyor. Tas gibi, fotolarda kirilacak gibi ama normalde malzemesi kalin.
Yedek skatez ve kavrama bandi da cabasi.

Harici klavye aldım onda kablo ve biraz kalın.
Kulaklık var onda kablo PSU gibi kalın kablosu var.
Kararsızım şu anda.

Fiyatı 600 Razer Viper Mini klonu ama biraz daha büyüğü diyebilirim. PAW3335 sensör var eğer oyun için bakıyosan güzel bir sensör bu fiyat için ağırlığıysa 70gr Kailh red 4.0 Switch'leri var. Uygulaması da var.
O olmaz dersen eğer Corsair'in Katar Pro Wireless'ı var 400 TL MediaMarkt'ta fakat sensörü PAW3325 ve pille çalıştığı için ortalama pilli ağırlığı 96-100gr boyut olarak da biraz daha küçük kalıyor Deluxe göre.
400-450 TL arasında Razer Basilisk X HyperSpeed var özellikleri iyi ergo bir mouse fakat ağırlık iyice artıyor ve 113 gr oluyor.

Fiyatı 600 Razer Viper Mini klonu ama biraz daha büyüğü diyebilirim. PAW3335 sensör var eğer oyun için bakıyosan güzel bir sensör bu fiyat için ağırlığıysa 70gr Kailh red 4.0 Switch'leri var. Uygulaması da var.
O olmaz dersen eğer Corsair'in Katar Pro Wireless'ı var 400 TL MediaMarkt'ta fakat sensörü PAW3325 ve pille çalıştığı için ortalama pilli ağırlığı 96-100gr boyut olarak da biraz daha küçük kalıyor Deluxe göre.
400-450 TL arasında Razer Basilisk X HyperSpeed var özellikleri iyi ergo bir mouse fakat ağırlık iyice artıyor ve 113 gr oluyor.

Hocam o kadar profesyonel değilim 11.sınıfım şu an 2 yıl sonra üniversite de mecbur kablosuz gerekecek G304-G305 hakkında ne düşünüyorsunuz.
Kablosuzda benim için olması gereken özellikler;
Hızlı olması.
Pilli uzun ömürlü olması
Kaliteli olması.

Hocam o kadar profesyonel değilim 11.sınıfım şu an 2 yıl sonra üniversite de mecbur kablosuz gerekecek G304-G305 hakkında ne düşünüyorsunuz.
Kablosuzda benim için olması gereken özellikler;
Hızlı olması.
Pilli uzun ömürlü olması
Kaliteli olması.
Bütceniz?

Kim ne derse desin bu tam sizlik.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı