Kabloluda alınan hız kablosuzda alınamıyor

İnternette satılan Xiaomi'nin falan sinyal güçlendiricileri ile hızı yükseltmem mümkün mü?

Bu linkten Wi-Fi analyzer yazılımını indirebilirsiniz.
Çalıştırdıktan sonra ana sayfadan aşağıdaki örnekte verilen yerleri paylaşır mısınız (biraz kötü oldu :D):

1626864614314.png

Devamında yukarıdan "çözümle" bölümüne gelin ve sağ alttan kullandığınız bandı seçin (2.4Ghz/5Ghz). Sonrasında sol altta görüntülenen kanal önerisini not alın ve aşağıdaki videolarda gösterildiği gibi bağlantı kanalınızı ayarlayın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Lütfen bilgilendirin. :)

Son düzenleme:
Bu linkten Wi-Fi analyzer yazılımını indirebilirsiniz.
Çalıştırdıktan sonra ana sayfadan aşağıdaki örnekte verilen yerleri paylaşır mısınız (biraz kötü oldu :D):

Eki Görüntüle 1114314

Devamında yukarıdan "çözümle" bölümüne gelin ve sağ alttan kullandığınız bandı seçin (2.4Ghz/5Ghz). Sonrasında sol altta görüntülenen kanal önerisini not alın ve aşağıdaki videolarda gösterildiği gibi bağlantı kanalınızı ayarlayın:

Lütfen bilgilendirin. :)
windows 8.1 kullanıyorum wifi analyzer çalışmaz diye biliyorum.

Bende de aynı modem var. Kablolu 93Mbps, Wi-Fi ile 75-80 arası download alıyorum.
Reset atıcam modeme belki düzelir
Arkadaşlar modeme reset attım ama aldığım download 35-37 arasında gidip geliyor. Sorun modemde galiba çünkü 40 Mbps fark çok fazla
Bende de aynı modem var. Kablolu 93Mbps, Wi-Fi ile 75-80 arası download alıyorum.
Türk telekomun verdiği antensiz modemden değil mi ?
Arkadaşlar modem değiştirsem sorun çözülür gibi geliyor. 2.4 Ghz ve 5 Ghz destekleyen bir modem buldum. ZyXEL VMG3625-T50B türknet kullanıcılarına indirimli bir şekilde veriyor. Eğer hız sorununu giderebilirse alıcam. Sizden yanıt bekliyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı