Felty

Hectopat
Yer
San Diego
Daha fazla  
Almayı düşünüyorum binamda Kablonet fiber var. Dedikleri gibi 100Mbps verirler mi ve ping yaklaşık kaç olur CS:GO, Fortnite gibi oyunlarda?

Dostum adamlar 100 Mbps internet verebilir ama senin evine gelen altyapı önemli. Sen 1000 Mbps internet bile alsan altyapın 30 Mbps destekliyorsa 30 Mbps alırsın.

Ahh kardeşim diğer firmalarla karıştırdı bilgiside yok tabii nolacak.
Geceleri ping artabiliyor. Ancak gündüz bayağı iyi. Ben de bu paketi kullanıyorum.

Kardeşim burada yanlış bilgi verme insanlara geceleğin ping artmıyor tam tersi azalıyor ben 6-7 senelik kullanıcısıyım ve mevcut müşterilere özel 100 güldüren tarifesini kullanıyorum.

@cezafeatutku ah be kardeşim altyapı TT VDSL2 altyapısı ile karıştırmışın 🤣. Kablonet'in kendi altyapısı var ve 100 Mbps'yi rahat verir.
Ahh kardeşim diğer firmalarla karıştırdı bilgiside yok tabii nolacak.

Kardeşim burada ynalış bilgi verme insanlara geceleğin ping artmıyor tam tersi azalıyor ben 6-7 senelik kullanıcısıyım ve mevcut müşterilere özel 100 güldüren tarifesini kullanıyorum.
Kusura bakmayın yanlış bilgi vermişim.

Almayı düşünüyorum binamda Kablonet fiber var. Dedikleri gibi 100Mbps verirler mi ve ping yaklaşık kaç olur CS:GO, Fortnite gibi oyunlarda?

Bak ping değişir Türk serverında en fazla bir sıkıntı olmazsa Max 28 ping ortalama 18 ping gibi daha aşağılarına iniyor yurt dışında 60 ms falan 48 ms ye kadar düşüyor.
Bak ping değişir Türk serverında en fazla bir sıkıntı olmazsa Max 28 ping ortalama 18 ping gibi daha aşağılarına iniyor yurt dışında 60 ms falan 48 ms ye kadar düşüyor.

Tabii eğer bunlardan daha fazla ping varsa sen sinyal sıkıntısı yaşıyor olabilirsin demektir ama bunu kontrol ediyorlar arayınca. Tecrübelerim bu kadar ama mesela Zula'da 8-12 ms alıyorum Valorant'ta 12-28 arası.
arkadaşlar test sonucu budur bazen 5 e kadar düşüyor ping.

Dosya Ekleri

• 84.jpg
    84.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 167
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı