Kablonet 24 ay taahhütü bozmak

Kablonetin sinirsizina gecebiliyorsaniz gecin dedigi gibi arkadasin fakat bolgeden bolgeye degisiyor hizmetleri ama genelde iyi. Superonline varsa gecilir.
Kablonet'in sınırsız 100 Mbit verdiği fiyattan daha az fiyata Superonline 200 Mbit veriyor. Tabii altyapı 200 Mbit'i kaldıracak mı onu öğreneceğim. Arayacaklar.

Selamlar. 13.08.2021 tarihinde 24 aylık bir sözleşme imzalamıştık.

Eki Görüntüle 1190269

Aylık indirim bedeli, 108 TL gibi bir rakam. 8. aydan itibaren sözleşme başladı yani 2 ay kullandım. İndirim bedelini 2 ay kullandığımdan, 216 TL ödeyip sözleşmeyi feshedebilir miyim? Kablonet ile görüşeceğim fakat öncesinde sormak istedim. Teşekkürler.
bende taahhütün bitmesini bekliyorum. 7 yıllık müşterileriyim. eskiden avantajlıydı ama superonline daha mantıklı duruyor.

şimdi bende superonline ile görüştüm fiber altyapıları yokmuş. Turktelekomun fiber alt yapısı var. 135 TL 100 Mbit, Turknet 99 TL 100 Mbit, Kablonet 100 Mbit 155 TL. en mantıklısı türknet gibi duruyor ama türknet hizmeti nasıl olur hiç bilgim yok. Önerir misiniz?

Bildiğim kadarıyla taahhütler 1 seneden fazla olamaz, kanunen böyle. O yüzden 1 seneyi doldurduktan sonra iptal etmek istediğinizde sizden cayma bedeli isterlerse, tüketici mahkemesine başvurabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı