Kablonet akıllı sınırsız paket internet hızında düşüş olmaması

Makaleler
1
Merhabalar, dün akşam bağlattığım akıllı sınırsız internet paketimde saat akşam 19:00 ve 24:00 arasında 25Mbit hıza düşeceği görünmekteydi ancak hızım hala 100 Mbit. Bu yeni kayıt hediyesi falan mı acaba? :)

AkıllıSınırsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
bende çok yakın zamanda geçeceğim inşallah kablonete. Başvurum falan alındı başvurumu alan kişiye aynen bu konuyu sormuştum ''merak etme 24 saat 100 mbps kullanacaksın dedi'' bende pazarlama stratejisi diyip geçtim ama bu konuyu görünce işkillendim biraz umarım bende 100 mpbs alırım😀

Hız testinizi buradan yapın. Speedtest artık güvenilir olmamaya başladı. Şu aptal hız düşüşünü bir an önce kaldırmaları dileğiyle veya 50'ye yükseltmeleri dileğiyle.

An itibariyle 26mbit hıza düştük. Neyse ki kurtulmamıza 3.5 saat kaldı :)
Bu arada altyapısı destekleyen herkese öneririm. Çok şükür "diğer zeki firmaların" ADSL tuzağından kurtulmuş oldum.

Bende bu tarifeden kullanıyorum şahsen 16 Mbps veya 24 Mbps'ye 60-70 TL vermekten iyidir, 79,90 ödüyorum. Ve öğlen, sabah, gece rahatça downloadlarımı yapıyorum 100 Mbps ile sıkıntı olmuyor. Diğer markaların hız ve ücretlerine göre çok makul geldi bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı