Kablonet Akıllı Sınırsız Tarifye Geçmek

Butschi

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Bugün, kablonetin mevcut müşterilere özel sunmuş olduğu 100'ünüzü güldüren kampanyasına geçeceğim. Aynı tarifeden veya akıllı sınırsız tariflerinden birini kullanan arkadaşlar acaba bilgilendirebilir mi? Hızın düştüğü saatlerde bir sıkıntı veya bir yavaşlama oluyor mu?

Akşam 19:00 ve 00:00 arası 25'e düşen tarifeyi kullanıyorum. Diğer zamanlar sabit 50. 3-4 ay oldu ve bir problem yaşamadım. Düştüğü hız genel kullanım için gayet yeterli bir hız zaten. En azından benim için öyle.

Fiyat olarak seçebileceğim en iyi tarife buydu. Biraz da istemeye istemeye tercih etmek zorunda kaldım ama bu şartlarda gayet memnunum. 62 TL civarı ödüyorum.

Akşam 19:00 ve 00:00 arası 25'e düşen tarifeyi kullanıyorum. Diğer zamanlar sabit 50. 3-4 ay oldu ve bir problem yaşamadım. Düştüğü hız genel kullanım için gayet yeterli bir hız zaten. En azından benim için öyle.

Fiyat olarak seçebileceğim en iyi tarife buydu. Biraz da istemeye istemeye tercih etmek zorunda kaldım ama bu şartlarda gayet memnunum. 62 TL civarı ödüyorum.

Peki hız düştüğü zaman internet kesiliyor mu? Yoksa hissettirmeden mi hız düşüyor?

Dün pakete geçiş yaptım ve sonuç bu.. :D

400048

Bizim de 25 Mbps kablonet taahhütü Kasım gibi bitecek ve yeni pakete geçmek zorunda kalacağız haliyle. 150 GB AKN vardı, AKN kalkınca şu an kotasız görünüyor. Sizin bu yeni geçtiğiniz paketin adı nedir? Çünkü akşam saatlerindeki bu 25 Mbps benim için yeterli şu an, tercih edebilirim. Ayrıca kota var mı? Varsa duran kota mı yoksa faturaya eklenen türden mi?

Akıllı sınırsız kategorisinde bir tarife benimki. Ama şu an alınabilecekler listesinde yok benimki. Uzun süreli müşteri olduğum için büyük ihtimalle özel bir teklif ile geçmiş oldum ben. Fiyat olarak oradakilerden daha avantajlıyım çünkü. Kota yok, sınırsız. @ust_sel

Akıllı sınırsız kategorisinde bir tarife benimki. Ama şu an alınabilecekler listesinde yok benimki. Uzun süreli müşteri olduğum için büyük ihtimalle özel bir teklif ile geçmiş oldum ben. Fiyat olarak oradakilerden daha avantajlıyım çünkü. Kota yok, sınırsız. @ust_sel
Aslında biz de belki 6-7 senelik müşteriyiz. Bakalım, belki biz de alabiliriz. Taahhüt bitince belli olur o zaman.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı