Kablonet, AST'ye geçti: İnternet hızı saat 19:00- 00:00 arasında düşecek

Makaleler
1
Yer
Kâinat
Nasıl varlıklar barındırıyor bu ülke içinde arkadaş. Bu nedir abi bu nedir yani?!?

Turkcell Superonline ve Türk Telekom’un ardından Türksat Kablonet’in de limitsiz internet tarifeleri belli oldu. Kablonet, limitsiz paketlerde günün saatine göre hızın düşürüldüğü Akıllı Sınırsız Tarife’ye (AST) geçti. Sınırsız tarifelerde ise 100 Mbps için aylık fiyatını tam 499.99 TL olarak duyurdu.

Kablonet'in AST seçeneklerinde abonelere sunulan indirme (download) hızları, akşam 19:00 — 24:00 saatleri arasında düşürülüyor. Örneğin 16 Mbps hız sunulan AST paketinin hızı, saat 19:00-24:00 arasında 5 Mbps'ye kadar indiriliyor. 100 Mbps'lik AST'li pakette ise hız akşam saatlerinde 25 Mbps'ye çekiliyor.

Adil kullanım kotasını kaldıran Kablonet, AST'ye geçti: İnternet hızı saat 19:00- 24:00 arasında düşecek

50 MBPS kullanıyorum sınırsız benim hızım düşmüyor hiçbirşekilde. 2019dan sonra geçenler için geçerli olması gerek. 1-2 gündür özellikle bakıyorum hız düşmesi olmadı.

1 ocaktan önce AKN'li taahhüt yaptıranları ilgilendirmeyen, yeni taahhüt yaptıranları ilgilendiren bir haber. Fiyatları ben beğendim açıkçası, fakat asgari hızlar biraz düşük kalmış gibi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı