Kablonet CS:GO'da 200 ping oluyor

Zleus

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben oyun oynarken akşama doğru bir anda çok pingim çıkıyor. CS'de 150 200 oluyor ne yapmalıyım? Çözümünü bilen varsa sevinirim (;

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablonet :)
Hocam başvururken düşüncektiniz. Yüksek ping, paket loss, yatırım yok, satüre kapasite, akşam upload düşmeleri...:( Üzücü, geçmiş olsun.

Kablolu bağlantı yap, eğer hala aynı ise firma ile goruş. Çözemez ise kurtulma yolunda ol.

Son düzenleyen: Moderatör:
15 yıldır Kablonet kullanıcısıyım. Hiç sorunum olmazdı ama bu sene sürekli ping spike oluyor. Oyunlarda sabit bir ping alırken bir anda 500 ila 15000 arasında çıkıp iniyor. Sorunun CGN havuzu olduğu kanaatindeyim. Çıkmak için başvuruda bulundum bakalım ne diyecekler.

15 yıldır Kablonet kullanıcısıyım. Hiç sorunum olmazdı ama bu sene sürekli ping spike oluyor. Oyunlarda sabit bir ping alırken bir anda 500 ila 15000 arasında çıkıp iniyor. Sorunun cgn havuzu olduğu kanaatindeyim. Çıkmak için başvuruda bulundum bakalım ne diyecekler.

Cok fazla IPS'i olmasına rağmen nasıl sizi CGNAT havuzuna koymuşlar şaka gibi.
İşte yatırım yok dediğim olay. Önermiyorum.

Akşam 6 ile 12 olana kadar download o kadar düşüyor ki oyunları gece indirmek için beklemek zorunda kalıyorum. Kötü bir firma diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı