Kablonet düşük upload

Oğuzhan18

Hectopat
Merhaba arkadaşlar Kablonet kullanıyorum, upload benim normal pakete göre 5Mbps. Çok uzun süredir uploadıma bakmıyordum, 5.70 5.80 falan gelirdi şimdi bir bakayım dedim 4.60 gösteriyor. Vaadettiği hız ıda gösteremiyor, Ethernet kablosu kullanıyorum, salonda internet kotam uzaklıkla bir alakası var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar Kablonet kullanıyorum, upload benim normal pakete göre 5Mbps. Çok uzun süredir uploadıma bakmıyordum, 5.70 5.80 falan gelirdi şimdi bir bakayım dedim 4.60 gösteriyor. Vaadettiği hız ıda gösteremiyor, Ethernet kablosu kullanıyorum, salonda internet kotam uzaklıkla bir alakası var mıdır acaba?
Fazla verdiği günleri geri alıyorlar demek ki 🤔

Hocam Kablonet şu aralar çok tuhaf. Durduk yere hız düşürüyorlar, doğum gününüze özel hızınız 100 Mbps'e çıkartıldı diye SMS gönderiyorlar halbuki zaten 100 Mbps vermeleri gerekiyor fakat son zamanlarda hızı çok düşürdüler. Ayın 20'sinde taahhüt bitiyor bakalım yine nasıl kandıracaklar.

Bu arada kablo ile kullandığınız için mesafe önemli değil.

Geri
Yukarı