Kablonet her dairenin kapısına kutu koydu

Enesislife

Hectopat
Apartmana Kablonet fiber altyapısı geldi. Her dairenin kapısınada ekstra bir kutu koydular. Daha önce bu şekilde kullanan var mı? Fazlasıyla Online oyun oynayan birisiyim ping vs konularında faydası olur mu?

Apartmana Kablonet fiber altyapısı geldi. Her dairenin kapısınada ekstra bir kutu koydular. Daha önce bu şekilde kullanan var mı? Fazlasıyla Online oyun oynayan birisiyim ping vs konularında faydası olur mu?
KabloNet genellikle apartmanın girişine bir tane kutu koyar. Her dairenin önüne kutu konduğunu ilk defa duydum. Fotoğraf atabilme şansınız var mı?

KabloNet genellikle apartmanın girişine bir tane kutu koyar. Her dairenin önüne kutu konduğunu ilk defa duydum. Fotoğraf atabilme şansınız var mı?
En kısa sürede ekleyeceğim
En kısa sürede ekleyeceğim
Fiber gelmiş ya ufak tefek detayları boşver.
Merak uyandırdı biraz şükür vdsl belasından kurtulduk
Kapıya kadar fiber gelmiş ya, valla adsl bile yok burada
Şükürler olsun hocam darısı sizlere inşallah
Belki yeni altyapılarındandır hayırlı olsun diliyorum.
Bende merak ediyorum yakında detaylı bilgisini öğreniriz

Hocam Kablonet TurkNet'ten ve diğerlerinden daha mı iyi sizce? 1 ay sonra Kablonet'e geçmeyi düşünüyorum önerirseniz eğer.
Birkaç gün içinde kablonete geçiyorum deneyimleme fırsatım olacak en detaylı şekilde bilgilendireceğim. Kısa bir araştırma sonucu KabloNet'in başarılı bir sağlayacağı olabileceğini düşünüyorum Müşteri hizmetleri gayet başarılı.

Şundan mı?
20220528_110312.jpg

Geri
Yukarı