Kablonet için modem önerisi

Eshler

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Çok uzun zamandır Kablonet kullanıcısıyım. Zaman zaman beni çileden çıkartsalar da genelde mutluyumdur. Yeni bir tarifeye geçeceğim. 75 Mbps altyapı desteğim var. Kablonet'in ilk verdiği modemi kullanmaktayım ve bayağı sorun çıkartmaya başladı. Kopabiliyor, Wi-Fi sıkıntısı yaşatıyor... Bu yüzden yeni bir modem almak istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir? Fiyatı mühim değil teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar. Çok uzun zamandır Kablonet kullanıcısıyım. Zaman zaman beni çileden çıkartsalar da genelde mutluyumdur. Yeni bir tarifeye geçeceğim. 75 Mbps altyapı desteğim var. Kablonet'in ilk verdiği modemi kullanmaktayım ve bayağı sorun çıkartmaya başladı. Kopabiliyor, Wi-Fi sıkıntısı yaşatıyor... Bu yüzden yeni bir modem almak istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir? Fiyatı mühim değil teşekkürler.
Öncelikle Kablonet altyapısındaki hızınız 75 Mbps ile sınırlı değildir. Sizin sorguladığınız Türk Telekom altyapısı.

Kablonet altyapısında farklı modem kullanamazsınız. Onun yerine kopmalar olduysa bir router cihazıyla bridge mod yardımıyla sinyalinizi ve bağlantı kalitenizi arttırabilirsiniz.

Yine de söyleyeyim: Kablonet'in verdiği en kaliteli modem İnfinity 401'dir.

Öncelikle Kablonet altyapısındaki hızınız 75 Mbps ile sınırlı değildir. Sizin sorguladığınız Türk Telekom altyapısı.

Kablonet altyapısında farklı modem kullanamazsınız. Onun yerine kopmalar olduysa bir router cihazıyla bridge mod yardımıyla sinyalinizi ve bağlantı kalitenizi arttırabilirsiniz.

Yine de söyleyeyim: Kablonet'in verdiği en kaliteli modem İnfinity 401'dir.
O halde router önerisi yapabilir misin? Kaliteli bir şey almak istiyorum. Xiaominin görmüştüm nasıl bir performansı var bilmiyorum.

O halde router önerisi yapabilir misin? Kaliteli bir şey almak istiyorum. Xiaominin görmüştüm nasıl bir performansı var bilmiyorum.
Öncelikle router aldığınızda kaliteli bir şey almalısınız. Keenetic ürünleri bütçe dostudur. Bütçe belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

500tl'ye kadar çıkabilirim.

İki ürün de oldukça iyidir bana göre. Kendi seçiminizi yapın hocam.
bu ürünlerin nasıl bağlanacağı konusunu ise ürünü aldığınızda konusunu açın. Beni etiketleyin. Ben yardımcı olmaya çalışacağım.

Sağol kardeşim en yakın zamanda alacağım.
Hocam dün konuştum kablonet ile paketimi değiştirdim. Modem de kiraladım. Infinty 401 gelecek. Router almama gerek var mı gene de?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı