Kablonet için Router Tavsiyesi

mimario

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar. Birkaç yıldır Kablonet kullanıyorum. Netmaster Infinity 401'in kablosuz performansı dışında sorunum yok. Bugün tekrardan taahhüt uzattım ve bir router alayım diyorum artık. Fiyat olarak 300 TL'yi geçmeyecek türde router önerebilir misiniz? Tenda ve Keenetic ürünleri çok tavsiye ediliyor. Kablonet ile birlikte kullananlar var ise ürün tavsiyeleri alabilirim.

Şu ürün nasıldır? Fiyatı da uygun hem. Bu fiyat aralığında alternatifler nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Birkaç yıldır Kablonet kullanıyorum. Netmaster Infinity 401'in kablosuz performansı dışında sorunum yok. Bugün tekrardan taahhüt uzattım ve bir router alayım diyorum artık. Fiyat olarak 300 TL'yi geçmeyecek türde router önerebilir misiniz? Tenda ve Keenetic ürünleri çok tavsiye ediliyor. Kablonet ile birlikte kullananlar var ise ürün tavsiyeleri alabilirim.

Şu ürün nasıldır? Fiyatı da uygun hem. Bu fiyat aralığında alternatifler nelerdir?

Attığım cihazlara bakmanı öneririm mediatek chipsetli cihazlar wifi performası olarak senü üzebilir.
Yerinde olsam fiber internette router alırım modem+router cihazlardan daha iyi verim alırsın.

Attığım cihazlara bakmanı öneririm mediatek chipsetli cihazlar wifi performası olarak senü üzebilir.
Cevap için teşekkür ederim. Bu fiyatlara çıkmayı düşünmüyorum. Bilgisayarım kablo ile bağlı zaten. Sadece evdeki tablet ve telefon kullanımı için bir router almak düşüncesindeyim. İllaki kaliteli ürünlerdir ona lafım yok ama daha başlangıç seviyesi cihazların işimi çözeceğini düşünüyorum. Çünkü TTnet kullanıcısı iken kullandığım Airties modem tek başına yeterli gelmekteydi. Kablonet'in verdiği Netmaster modem gerçekten çok kötü bir wifi dağıtıcısı. Yan odadan bile hız yarı yarıya düşmekte. Tabi mobil kullanıcılar için yeterli geliyor bu hız.

Geri
Yukarı