Kablonet Modem için Router Tavsiyesi

must82

Kilopat
Kablonet modemi bridge moduna alıp routerle kablosuz özelliğini kullanmak istiyorum. Çünkü kablolu herhangi bir sistemim yok ve malumunuz kablonetin modemleri bu konuda baya bir sorun çıkarıyor. Bu sebeple sadece router görevi yapan bir modem önerisine ihtiyacım var. Tp-link ve Asus ile ilgili herhangi bir modem aklımda yok ama Netgear olarak bu modeli gördüm. Sadece router ilk tercihim, ancak hem router için hem de modem için ayrı işlemcileri olan modem routerlar da olur. 5 yıl gibi uzun bir süre kablonet kullanacağım o sebeple bu sisteme geçmek istiyorum. Bütçe max 400₺. Şimdiden herkese teşekkür ederim.
Yardım edebilecek var mı?
Öneri sunacak birileri yok mu?

Son düzenleme:
Tenda AC9 4Port WiFi-N 1200Mbps AC Router - incehesap.com
5Ghz çekim gücü inanılmaz. Bütün evde rahatça tam çekiyor 5Ghz. 2.4Ghz'i kapattık, sadece 5Ghz olarak kullanıyoruz. Ben aldığımda 300 TL idi Hepsiburada'da, bir ay bile olmadı. Fiyat sürekli artıyor gördüğüm kadarıyla. Gerçekten kaliteli bir router. Kurması kolay. Bandwith control uygulaması var. Firmware güncellemesi periyoduk olarak geliyor. Ben Superonline ile kullanıyorum ama Kablonet ile uyumlu olmaması için hiçbir sebep yok. Sonuçta sadece bir router. Ana modeme bağlayacaksınız interneti ana modemden alacak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı