Kablonet internet alınır mı?

byProtocol

Decapat
Daha fazla  
Yakında (8 gün sonra) Türk Telekom'dan kurtuluyorum ve yeni bir internet sağlayıcısına geçeceğim Kablonet en iyisi diyorlar ve çoğu kullanan arkadaşımda aynı fikirde. Peki Kablonet 16Mbps internet alınır mı? Bana 16Mbps yeter diye düşünüyorum normal bir oyuncuyum sadece, yayın gibi dertlerim yok. Sizin görüşlerinizi de merak ettim 16Mbps yeter mi? Yoksa daha yüksek hızlara mı bakmalıyım?

Yakında (8 gün sonra) Türk Telekom'dan kurtuluyorum ve yeni bir internet sağlayıcısına geçeceğim Kablonet en iyisi diyorlar ve çoğu kullanan arkadaşımda aynı fikirde. Peki Kablonet 16Mbps internet alınır mı? Bana 16Mbps yeter diye düşünüyorum normal bir oyuncuyum sadece, yayın gibi dertlerim yok. Sizin görüşlerinizi de merak ettim 16Mbps yeter mi? Yoksa daha yüksek hızlara mı bakmalıyım?

16 Mbps neden alıyorsunuz neredeyse yakın fiyata 50 Mbps 19-24 arası 25 Mbps var en kötü onu alın ben 100/5 kullanıyorum ping değerleri falan olsun güzel alınabilir.

Kablonet alınır sorun yok bende Kablonet kullanıyorum 50Mbps download 5upload anlaştık ve bunları gayet alıyorum sorun yok fakat almadan önce TurkNet türkcellsuperonline ve diğer internet sağlayıcılarda kesinlikle altyapı testi yaptırın. Ve yakın fiyata daha iyi hız ve upload paketleri var onlara geçin.

16Mbit biraz az değil mi? Türknet kullanıyorum 100Mbit veriyor gayet memnunum 95 tl ödüyorum.

720p 1080p YouTube videoları izliyorsan yine Twitch gibi platformlardan canlı yayınları takip ediyorsan 16 Mbps sana yetmeyebilir TT kullanıyorum 50 Mbit paketim var bazen bana da yetmiyor. Operatör değiştirmek sadece sorunlarını çözecektir internet yine aynı internet pandemide herkes eve kapandığı için altyapılar tıklım tıklım dolu bu da sorun yaratıyor her operatörde o yüzden 50 Mbps altını pek önermiyorum. İndirme yaparken hızlı olsun 720 1080 video yayınları açsın diyorsan 50 altı alman para yazık etmek demektir.

İnternet servis sağlayıcınıza karar vermeden önce muhakkak altyapı sorgulaması yapıp evinizin altyapısı maksimum kaç Mbit hızını desteklemekte öğrenin ve ona göre en yüksek hızı verebilen servis sağlayıcılardan birinin size en uygun fiyatlı tarifesini seçin. TurkNet'i uzun süre kullandım ve kesinlikle çok memnun kaldım, hiçbir eksisi yoktu bana göre, kullandığım uzun süre zarfı içerisinde bir kere bile kesinti, ping problemi yaşamadım. Ev değişikliğinden dolayı Kablonet'e geçmek zorunda kaldım ama Kablonet'te 1.5 senedir memnun ediyor, sadece geçenlerde altyapı çalışması nedeniyle bir iki gün internetim ara ara kesildi o kadar.

Vdsl alanı içerisinde ve Dslan 'a çok uzak değilseniz. (Hattınız 40 Mbit üzerini verebiliyorsa) Türknet öneririm. Taahütsüz olduğundan memnun kalmazsanız iptal edebiliyorsunuz. (WUG66AI86MGY referans kodu ile üye olursanız ilk ay bedava kullanırsınız :D). Memnun kalmazsanız iptal edersiniz. Ben şahsen memnunum 27ms ping ve 91Mbps aktif bağlantı hızı sunuyor bana.

5 yıldır Kablonet kullanıyorum, 100/5 alıyorum şu an çok memnunum. Hiç düşünmenize gerek yok, teknik servisleri iyi çalışıyor.

3 ay oldu geçeli. 100/5 mbps alıyorum. Önceden TT'da 8/0.7 ile internete girmeye çalışıyorduk internet kesintileride cabası. Kablonet'e geçtikten sonra internete girdiğimi anladım resmen. Ama arkadaşlarında dediği gibi altyapı veya ilden ile Kablonet hizmet kalitesi değişebiliyor.

Geri
Yukarı