Kablonet memnun eder mi?

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Arkadaşlar, uzun yıllardır Turkcell Superonline kullanıyorum. Yavaşlığı kopması vs. derken bir de hiçbir şekilde yardımcı olmamaları neyse 22Mbps hız alıyorum. Binamda Kablonet'in fiber VDSL alt yapısı bulunmakta. Sizce geçmeli miyim? Kullanan varsa deneyimlerini anlatabilir mi abonelik süreci vs. olsun bir tahhütüm Nisan'da bitiyor ceza cayma bedeli 400 500 TL istiyorlar. Kablonet bunu karşılar mı?

Kullanmadım ama altyapımda olsa ilk tercihim olurdu. Bölgesel olarak her yerde her firmada sorun olabiliyor eğer bölgenizdeki altyapıda bir problem yoksa düşünmeden geçin derim.

Yaklaşık 1.5 yıldır kablonet abonesiyim aklıma hiç anlık yüksek ping değerleri ya da internet koplamaları gelmiyor. Cayma bedelini kablonet müşteri hizmetleri ile konuşmanız daha doğru olur.

Kablolu olarak ben de bir sıkıntı yaşamadım ama verdikleri modemin çekim gücü çok iyi değil genel olarak evet paket fiyatları ve hızlarına bakıldığında tercih edilebilir.

Kablonet kullanıcısıyım 5 yıldır. Hiçbir sıkıntısı yok şu ana kadar. Arada bir bakım oluyor 1-2 saat gidiyor internet o kadar sadece. Cayma bedelini karşılayacaklarını sanmıyorum.

Ben kullanıyorum hız konusunda hiç sıkıntı yok adls olan evimde 50mbps alıyorum, sadece bazen kesinti oluyo özellikle bu eba muhabbeti başladığında çok kesiliyodu şimdi ara sıra oluyor ben memnunum.

Arkadaşlar, uzun yıllardır Turkcell Superonline kullanıyorum. Yavaşlığı kopması vs. derken bir de hiçbir şekilde yardımcı olmamaları neyse 22Mbps hız alıyorum. Binamda Kablonet'in fiber VDSL alt yapısı bulunmakta. Sizce geçmeli miyim? Kullanan varsa deneyimlerini anlatabilir mi abonelik süreci vs. olsun bir tahhütüm Nisan'da bitiyor ceza cayma bedeli 400 500 TL istiyorlar. Kablonet bunu karşılar mı?
Arada bir küfür edersin.Ama uzun bakınca gerçekten güzel iş çıkarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı