Kablonet modem LAN ışığının yeşil yanıp sönmesi

efeyumak

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Modem üzerinde LAN ışığı sönüp dürüyor. Bunun veri alışverişi olduğu yazıyor. Fakat hiçbir şey inmiyor şu anda ve oyunlarda pingim var. Bu LAN ışığı neden yanıp sönüyor olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Modem üzerinde LAN ışığı sönüp dürüyor. Bunun veri alışverişi olduğu yazıyor. Fakat hiçbir şey inmiyor şu anda ve oyunlarda pingim var. Bu LAN ışığı neden yanıp sönüyor olabilir?
Lan ışığı zaten yanıp sönüyor. Eğer gizli giren birini düşünüyorsan 192.168.1.1 adresinden bakabilirsin

Lan ışığı zaten yanıp sönüyor. Eğer gizli giren birini düşünüyorsan 192.168.1.1 adresinden bakabilirsin.

Gizli birisinin girdiğini sanmıyorum ping sorunum olduğunda lan ışığı yanıp sönüyor müşteri hizmetlerine kaç kere konuştum ve bu sorun hala çözülemedi maalesef.

Olması gereken o zaten.

Hocam pingim olmadığı zaman ışık yanıp sönmüyordu ping başladığı zaman yanıp sönmeye başlıyor böyle olması gerektiğine emin miyiz yoksa tesadüf mü?

Gizli birisinin girdiğini sanmıyorum ping sorunum olduğunda lan ışığı yanıp sönüyor müşteri hizmetlerine kaç kere konuştum ve bu sorun hala çözülemedi maalesef.

Olabilir çözmüyorlar. Ben 0.2Mbps ile 1 yıl idare ettim. Lan zaten yanıp söner kesinlikle ping ile alakası yok

Normal olan o, ben de aynı interneti kullanıyorum. Bir de oyun oynamanız veri alışverişi olmadığı anlamına gelmez, arkadaki uygulamalar interneti kullanıyordur veya telefonunuz da aynı şekilde uygulamalar veri kullanıyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı