Kablonet nasıl?

@erengore ISS konularında hep bir Kablonet Kablonet diye yazıp yazıp duruyor. Mh iyi ama ping değerleri yine de iyi değil. Bir konuda arkadaşın evin içine kadar fiber geliyor. Kablonet altyapısı yoktu sanırsam. Kablonet'e geç diye yazıp duruyor hep.
Evet hocam katılıyorum ve size teşekkür ediyorum. Bu foruma geldiğimden beri kimseyle bir olayım olmamıştır. 28 Ağustos'tan beridir buradayım. Her gün insanlara nezaketli ve olabildiğince saygılı bir şekilde yardımcı olmaya çalıştım. Yeri geldi bilgiler öğrendim. Hocam şahsen sizden çok şey öğrendiğimi belirtmeliyim. Adeta hocam olarak görmüşümdür sizi. Hayatımı değiştirdi bu foruma girmem.

Ve katılıyorum evet MH açısından Kablonet gerçekten çok iyi bence de. Download açısından da çok güzel. Pingi minimal seviyede olsa şahsen kullanırdım.

@erengore biraz abartmış. Benimle aynı ilde yaşıyor doğru ise. VDSL altyapı kablo altyapıdan birazcık daha düşük ping veriyor zaten. O da Telekom çıkışlarını kullanıyor. Bir de ben yapıyorum Amerika'ya bir test.

@Talha murat ben niye Amerika'ya 70 alamıyorum :D. İngiltrede yaşayan kişiler bile 70 ms alamıyor. Türkiye'de 70 ms kablo altyapı ile alamazsın. Fiber ile en düşük 110 belki alırsın ama asla 70 alamazsın. Bak Kablonet kötü demiyorum. Mh olarak iyi ama birazcık fazla mı çıkardın?

Eki Görüntüle 835533

ABD yazıyor yani ben oyundaki server yalancısıyım :D

Hocam başta ben bu arkadaşla epey nezaketli görüşmeye çalıştım ama bana epey kötü suçlamalar ve hakaretler etti. Bilgisiz falan diyor bir de. Her neyse onu geçtim. Bir de dayanağı olmadan Fanboy diyor. Neyin fanboyluğunu yapmışım acaba :) . Hocam Rocket League'de arkadaşım 80ms altını görmüyor Kablonet'de. Kendi ilimizdeki Server'e test yapıyoruz. Ben 3ms alıyorum. Ona daha yakın olmasına rağmen o 10ms alıyor. Hemde kabloyla bağlı. Ben bir de Wi-Fi ile bağlıyım. Şimdi gelmiş bana pingler çok iyi falan diyor. Kendi görüşümü belirttim direk bana hareketler ediyor. Kablonet'in adeta reklamını yapıyor. Asıl kendisi fanboy. Sizi de bu işe karıştırdık rahatsız ettik kusura bakmayın. Ama görmenizi istedim sözlerini.

Ben şunu anlamadım 7 senelik bir kullanıcı yorumu attım ben oraya ben işte süper vooov başka marka alınmaz sen çoka barttın bende kullanıdımdan biliyordum ondan bir de itiraz edince o şekilde tepki verdik kusura bakma.

Ben şunu anlamadım 7 senelik bir kullanıcı yorumu attım ben oraya ben işte süper vooov başka marka alınmaz sen çoka barttın bende kullanıdımdan biliyordum ondan bir de itiraz edince o şekilde tepki verdik kusura bakma.
Sorun değil. Sizde kusura bakmayın. Maksat olay çıkartmak değil. Bende kendi gördüğümü sunuyorum. Sizde kendinizinkini. Birbirimizin fikrine saygı göstermeliyiz. Ben sizin fikrinize zaten saygı duyup başta direk sizden alıntı yapıp bilgisiz demedim. Çünkü siz de elbet bir sebeple bunu diyorsunuzdur. Olur böyle şeyler arada. İyi akşamlar

Yeni konular

Geri
Yukarı