Kablonet önerir misiniz?

joji

Hectopat
Yer
Castlevania
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Kablonet'in sitesinden fiber sorgulaması yaptım ve altyapı bulunuyormuş oturduğum yerde. Sizce Kablonet'e geçmeli miyim? Şuanda Ttnet kullanıyorum. 25 Megabit internete 105 TL ödüyorum. Kablonet'te 100 Megabit 90 TL.

Son düzenleme:
Öneririm. Fiyatları çok uygun ayrıca saniyede 12.5 MB falan indirme alıyorum. Kesilme yok bir şey yok. Tarifesi de yüz güldüren kampanyaydı galiba.

TT'de kaldığınız hata hocam. Türkiye'nin en sorunsuz ve en kaliteli altyapısı. Keşke İstanbul'daki her mahalleye gelse 100 değil 150 lira olsa yine abone olurum. Eski evimde Kablonet 50 mbps paketindeydim. Speedtestler 48/3,5 şeklindeydi.

Ben şu an bir paket kullanıyorum 70 civarına. Tabi uzun yıllar abone olduğum için 100 civarından inmişti. İçinde hem sinema paketi var TV için hem de internet. 19.00-00.00 arası hızım 25 Mbps'de geriye kalan süre boyunca 100 Mbps'de kullanıyorum bana yetiyor bu fiyata ve kotasız. Kesinti, arıza falan olsun çok az oldu. Olduğunda arayıp hemen teknik servis çağırdığımızda apartmanımızın altında sorunu kısa sürede çözüyorlardı. Yani ben öneririm.

TT'de kaldığınız hata hocam. Türkiye'nin en sorunsuz ve en kaliteli altyapısı. Keşke İstanbul'daki her mahalleye gelse 100 değil 150 lira olsa yine abone olurum. Eski evimde Kablonet 50 mbps paketindeydim. Speedtestler 48/3,5 şeklindeydi.
Bitmiyor ki Allah'ın belası taahhüt. Daha bir yıl var bitmesine en sonunda dayanamayıp cayma bedelini ödeyeceğim. İnternetle alakalı pek bir sıkıntım yok fakat aldığım hızla ödediğim fiyat çok tutarsız.

Bölgedeki yoğunluğa bağlı olabilir belki ping sorunu. Etrafımdaki bloklarda oturanların %40'ı kablonet kullanıyordu. IP TV kullanıyorum gece gündüz farketmeden gayet akıcı izliyordum. Arada da akşamları Cs go atıyordum ping sorunuyla karşılaşmadım. 1 sene boyunca yanlış hatırlamıyorsam 2-3 kere kesinti yaşadım onlar da altyapı iyileştirmesinden kaynaklanan kesintilerdi. 1 kere de 2-3 saatlik bir arıza yaşanmıştı.

Geri
Yukarı