Kablonet taahütlü tarifeyi devam ettirme

gdeniz123

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba,
Uzun yıllardan beri Kablonet'ten 10 Mbps 50 GB kotalı internet alıyorduk ve kotayı geçince otomatik olarak 3 Mbps'ye düşüyordu internet hızı. Biz bu durumdan memnunduk çünkü işimizi görüyordu. Fiyatı da 2 yıldır 47 liraydı. Bu ay sonu ise tarifenin sona ereceğini söylediler ancak her 2 senede bir biz tekrar taahhütü yenilerken bu sefer yenilemenin mümkün olmadığını başka bir tarifeye geçebileceğimizi söylediler. Bizim tarifemiz zamanında bir kampanya üzerinden alınmıştı ve nedenin de bu kampanyanın sona erdiğini söylediler. Bize önerdikleri tarifelerse 65 liradan başlayan ve bizim için hem fiyat hem içerik olarak gereksiz olan tarifeler çünkü kış aylarında internet kullanılmıyor üniversiteye gittiğimiz için.

Dolayısıyla size şunu sormak istiyorum. Biz yıllardır aynı internet hızına sahip şekilde kullandığımız bu tarifeyi tekrar taahhütlü şekilde kullanma hakkına sahip miyiz? Eğer değilsek sizin önerdiğiniz bir tarife mevcut mu?

Kablonet Söz Kampanyası'na göz attım, 16 Mbps'ye kadar olan "akıllı sınırsız" tarifesi uygun gibi geldi. Siz bu kampanya hakkında olumlu/olumsuz, nasıl düşünüyorsunuz?

Şimdiden teşekkürler ve iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mevcut müşterilere özel böyle bir kampanya var. Bence fiyatı ve hızı gayet iyi.
Hocam kampanyalarda analog kablotv ekli olduğundan onun için ekstra bir ücret talep ediyorlar sanırım. Yani telefonda öyle söyledi defalarca kez. Bu kampanyada yazmıyor öyle bir şey detaylarda ama yine de emin olamadım.

Kablo TV ve sinema paketi fiyata dahil ama anladığım kadarıyla sizde TV kutusu yoksa onun için ayda 3TL vermeniz gerek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı