Kablonet Twitch Yayınında Anlık Takılma Sorunu

pondios

Hectopat
Yaklaşık 10 yıldır Türk Telekom müşterisiydim, upload paketlerinin yetersizliğinden dolayı 5 gün önce Kablonet'e geçtim. Akıllı sınırsız 50 Mbit download ve 5 Mbit upload paketine sahibim. Twitch'te yayın yapıyorum ara ara upload 0 KB/s düşüyor ve drop oluyor. Speedest'te değerlerim iyi gözüküyor. Türktelekom'dayken bu tür droplar olmuyordu, yardımcı olursanız sevinirim.
Modem: Netmaster Infinity 401

370993

Yaklaşık 10 yıldır Türk Telekom müşterisiydim, upload paketlerinin yetersizliğinden dolayı 5 gün önce Kablonet'e geçtim. Akıllı sınırsız 50 Mbit download ve 5 Mbit upload paketine sahibim. Twitch'te yayın yapıyorum ara ara upload 0 KB/s düşüyor ve drop oluyor. Speedest'te değerlerim iyi gözüküyor. Türktelekom'dayken bu tür droplar olmuyordu, yardımcı olursanız sevinirim.
Modem: Netmaster Infinity 401

Eki Görüntüle 370993

Biraz önce Tam şuanda benim de yaşadığım sorundur. 100Mbps KabloNet paketi kullanıyorum, önceden böyle sorunlar olmazdı. Bu gün çok yaşadım. Umarım düzelir, ilk defa oluyor 8-9 aydır. Genel bir sorun olduğunu düşündüm

İnternette çeşitli profiller olabiliyor. Misal oyunları takılanlar müşteri hizmetlerinden "oyun profiline" geçmek istiyorum gibisinden istek istiyor. Yayın yapmak istiyorum şöyle bir sorunum var dersen belki yardımcı olabilirler.

Bir çok kez aradım teknik ekip geldi ama nafile
Biraz önce Tam şuanda benim de yaşadığım sorundur. 100Mbps KabloNet paketi kullanıyorum, önceden böyle sorunlar olmazdı. Bu gün çok yaşadım. Umarım düzelir, ilk defa oluyor 8-9 aydır. Genel bir sorun olduğunu düşündüm
bende drop hala devam ediyor yayınlarda sizde durum nasıl

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı