Kablonet ya da başka ISS tavsiyesi

AliMrN Dinler

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
AKN sorun değilse fiyatı iyi ama AKN'siz bir internet sağlayıcısı arıyorsanız 65 liraya Türknet var. Eğer çevreniz varsa ve yeni internet bağlatacak birisi varsa davet kodunuzla abonelik başlatırsa hem siz hem de arkadaşınız 1 ay ücretsiz internet kullanır. Örnek veriyorum 5 arkadaşınız sizin davet kodunuzla abone olursa 5 ay ücretsiz internet kullanırsınız ve taahhütsüz.

Netspeed fiyatları güzel tarifeler var belli Facebook sayfasına mesaj atarsan altyapını kontrol ederler. Öneriyorum çok ilgililer kendileri
Ben de yakın zamanda Netspeed'e geçeceğim.

AKN sorun değilse fiyatı iyi ama AKN'siz bir internet sağlayıcısı arıyorsanız 65 liraya Türknet var. Eğer çevreniz varsa ve yeni internet bağlatacak birisi varsa davet kodunuzla abonelik başlatırsa hem siz hem de arkadaşınız 1 ay ücretsiz internet kullanır. Örnek veriyorum 5 arkadaşınız sizin davet kodunuzla abone olursa 5 ay ücretsiz internet kullanırsınız ve taahhütsüz.
Türknet'i biliyorum, baktım da ama benim altyapım en fazla 20 Mbps'e kadar. Onlar da bana 16Mbps hız gönderecekler. 64 TL değer mi, değmez. He taahhüt yok ne de olsa beğenmezsen ayrılırsın ama yani o da 16 Mbps verecek Kablonet de hem orda AKN'siz 57.99 TL AKN'li 50GB kampanyalı olarak da 25.99TL en fazla 34.99 TL. Yukardaki linklerden bakabilirsin. Arkadaşlarımın hepsinin interneti de bağlı.

Türknet'i biliyorum, baktım da ama benim altyapım en fazla 20 Mbps'e kadar. Onlar da bana 16Mbps hız gönderecekler. 64 TL değer mi, değmez. He taahhüt yok ne de olsa beğenmezsen ayrılırsın ama yani o da 16 Mbps verecek Kablonet de hem orda AKN'siz 57.99 TL AKN'li 50GB kampanyalı olarak da 25.99TL en fazla 34.99 TL. Yukardaki linklerden bakabilirsin. Arkadaşlarımın hepsinin interneti de bağlı.
Netspeed Facebook sayfasına mesaj atıp altyapınızı kontrol edin onlar da taahhütsuz hem de 12 ay sabit fiyat garantisi veriyorlar

Netspeed fiyatları güzel tarifeler var belli Facebook sayfasına mesaj atarsan altyapını kontrol ederler. Öneriyorum çok ilgililer kendileri
Ben de yakın zamanda Netspeed'e geçeceğim.
Kardeşim inan Allah'a Netspeed'i daha yeni duyuyorum. Güvenebilir miyim bilmiyorum. Bence sen de güvenme ama onu daha önce duyduysan kullanan arkadaşların varsa da onlara danış, sonra geç ama TTTNET'e asla, yani daha doğrusu Türk Telekom'a. Altyapı onların olabilir ama adamlar fena kazıkçı.

Kardeşim inan Allah'a Netspeed'i daha yeni duyuyorum. Güvenebilir miyim bilmiyorum. Bence sen de güvenme ama onu daha önce duyduysan kullanan arkadaşların varsa da onlara danış, sonra geç ama TTTNET'e asla, yani daha doğrusu Türk Telekom'a. Altyapı onların olabilir ama adamlar fena kazıkçı.
Bu konuda şüphe etmene gerek yok ki desteği çok ilgili gece bile mesajlara cevap veriyor ve bir sürü forum okudum hiç şikayeti olan yok nerdeyse yani üstün hizmet veriyorlar vaat ettikleri hızı gün boyu sağlıyorlar. Siz hala geçmemiş olursanız geçince başıma gelenleri yazıp hız testimi atabilirim. Firma 2017 den beri var ve çoğu yere altyapı sağladılar.

Yine de emin olmak için tam araştırma yapmanızı öneririm. Bir de ben Kars'ta yaşıyorum. Orada da altyapıları olur mu acaba?

Yaklaşık 5 aydır 75-4 paketini kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Eğer sorun yaşarsan da taahhüt yok. İstediğin zaman iptal edebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı