Çözüldü Kablonet'in gerçek sitesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Sokakta duvarlarda Kablonet'in müşteri hizmetleri numarası yazan bir kart vardı, alıp eve götürüp aradım ve burada çalışmanın olabilitesini sorguladım, ad soyad ve adresimi isteyip 1 hafta sonra çalışmalara başlayacaklarını söylediler. Evime en yakın Kablonet altyapısı da 3 bina yanda.

Kablonet'in ne kadar başıboş olduğunun bir göstergesidir. Bana göre inanılmaz potansiyeli olan ama devlet memurlarının elinde itip giden bir oluşum. Netmaster modem pazarlama kurumu 🤣

Kablonet'in ne kadar başıboş olduğunun bir göstergesidir. Bana göre inanılmaz potansiyeli olan ama devlet memurlarının elinde itip giden bir oluşum. Netmaster modem pazarlama kurumu 🤣
Netmaster modeme baktım da, hayatımda bu kadar çirkin ve kalitesiz görünümlü bir modem ile daha karşılaştığımı hatırlamıyorum. Faşon bir firma olduğunu düşünüyorum çünkü hayatımda böyle bir markayı ilk defa sizden duyuyorum.
8882927337522.jpg

Netmaster modeme baktım da, hayatımda bu kadar çirkin ve kalitesiz görünümlü bir modem ile daha karşılaştığımı hatırlamıyorum. Faşon bir firma olduğunu düşünüyorum çünkü hayatımda böyle bir markayı ilk defa sizden duyuyorum.
Eki Görüntüle 768338
Tipi gerçekten kalitesini andırıyor. 7 senedir kullanıyorum bunu, kablosuz diye bir şey yok neredeyse. Şimdi ölmeye başladığından 2-3 günde bir reset istiyor yoksa ping tavan yapıyor.

Her taşeron firma kendi sitesini oluşturuyor. İnternetdeki hiçbir site sahte değil sadece firmalar farklı. Hepsi standart işlemleri yapıyor. 4 yıldır Türksat'da çalışıyorum o yüzden iyi biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı