Kablonet'in vadettiği hızı alamama

2.4 GHz kanalından bağlısınız muhtemelen. 5 GHz kanalına bağlanmalısınız. Eğer WiFi kartında destek yoksa harici aparat ya da Ethernet ile bağlayın.

Dipnot: sonraki sayfaları yeni okudum. Sorun bu değilmiş.

Wifi driverlarını yüklemedim hocam nerden yükleyebileceğimi anlatırsanız mutlu olurum

Windows 8.1 driverleri mevcut. İndirip kurmayı deneyebilirsin. Sürücü imzası hatası verirse internette nasıl yapılacağı anlatılıyor araştırabilirsin.

Bilgisayarda sorun yok o zaman. Tarayıcı kaynaklı. Chrome hızı sınırlıyor diye biliyorum.
Sadece chromeda kaynaklansa yine iyi ama steam dışı bütün platformlarda 100mb dowland olmasına rağmen 2.5mb/sn alıyorum

Windows 8.1 driverleri mevcut. İndirip kurmayı deneyebilirsin. Sürücü imzası hatası verirse internette nasıl yapılacağı anlatılıyor araştırabilirsin.
Şuanda windows 10 kullanıyorum hocam onun sürücülerini yükleyeyim

Sadece chromeda kaynaklansa yine iyi ama steam dışı bütün platformlarda 100mb dowland olmasına rağmen 2.5mb/sn alıyorum

Şuanda windows 10 kullanıyorum hocam onun sürücülerini yükleyeyim
İndirdiğin sunucunun sağladığı hız da önemli ama bilemedim.

Hocam ethernet kablosu ile bağlıyım
Wifi driverini yükledikten sonra modem arayüzünde kablosuz bölümünün görüntüsünü atabilir misin? Benim eski s3 mini telefonum zamanında da sıkıntı yaşamıştım. O da wifi n modunda çalışıyordu. Arayüzden bir ayarı değiştirince düzelmişti. Görünce hatırlarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı