Kablonet'in hangi modemi daha iyi?

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci

Yakında taahhüt bitiyor. Tekrar yenileyeceğimiz zaman modemi değiştirmeyi düşünüyorum. Şimdi kullandığımız Netmaster CBW-383Z4, bu cihaz Ethernet konusunda iyi fakat Wi-Fi olarak sürekli kopmalar oluyor.

Hangi modem daha iyi, sıralama yapabilir misiniz? Çünkü her modem mevcut olmayabiliyor. *Fiber internet yok

Yakında taahhüt bitiyor. Tekrar yenileyeceğimiz zaman modemi değiştirmeyi düşünüyorum. Şimdi kullandığımız Netmaster CBW-383Z4, bu cihaz Ethernet konusunda iyi fakat Wi-Fi olarak sürekli kopmalar oluyor.

Hangi modem daha iyi, sıralama yapabilir misiniz? Çünkü her modem mevcut olmayabiliyor. *Fiber internet yok
Defalarca farklı modem istememe rağmen Netmaster modem getirdiler.

Türk Telekom'da 5 tane Huawei modem bozdum, kaliteleri çok düşük.
İyisi mi siz kendiniz başka yerden bakın, ne uğraşıyorsunuz? İstediğinix kalitede ürünü alın. Eşantiyon modem ile uğraşmayın.

Defalarca farklı modem istememe rağmen Netmaster modem getirdiler.
KabloTV uydu alıcısını şubeye gidip değiştirmiştim. Modem içinde izin verirler sanırım.

FTTH hizmet için Huawei cihaz veriyorlar. Haliyle kullanmazsınız ki belirtmişsiniz.

Koaksiyel kabloyla hizmet alıyorsunuz. Netmaster dışında ürün vermiyorlar. Router almak dışında çözüm yok. Bunu söyleme nedenim, hangi Netmaster ürün olursa olsun kablosuz performansının başarısız olmasıdır.

Dışarıdan koaksiyel kabloyla hizmet alabileceğiniz modem satın alsanız bile kurulumu vs. aşırı dertli oluyor. Saç baş yolduruyor. Başarılı olan kullanıcı sayısı çok az.

Geri
Yukarı