Kablonet'te saat 7'den sonra ping oluyor

egesskeetit

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, son 2 gündür saat 7 olduğu gibi pingim 10-60 arasından 100-180 arası değişmeye başlıyor. Kafayı yiyeceğim denemediğim şey kalmadı Ethernet ile bağlanıyorum modemimi resetledim kabloları kontrol ettim bağlı olan cihazları kontrol ettim fakat hiçbir çözüm bulamadım, aradığımda da bizlik bir sorun yok deyip duruyorlar. İnternetim 100 Mbps download 8 Mbps upload. (saat gece 12 olunca düzeliyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, son 2 gündür saat 7 olduğu gibi pingim 10-60 arasından 100-180 arası değişmeye başlıyor. Kafayı yiyeceğim denemediğim şey kalmadı Ethernet ile bağlanıyorum modemimi resetledim kabloları kontrol ettim bağlı olan cihazları kontrol ettim fakat hiçbir çözüm bulamadım, aradığımda da bizlik bir sorun yok deyip duruyorlar. İnternetim 100 Mbps download 8 Mbps upload. (saat gece 12 olunca düzeliyor)
Hocam yoğunluk olabilir mi o bölgede.

Kablonet kullanıyorum ve aynı durumu ben de yaşıyorum. Discord sunucularına bağlanırken ping 100-200 arasında oluyor. Normalde kullandığım internet paketinde akşam 7'den sonra hız düşüklüğü yaşanıyor. Muhtemelen benim pingim de bu saatten sonra yükseliyor. Ancak sebebin ne olduğunu henüz ben de öğrenebilmiş değilim.

Geri
Yukarı