Kablosuz 1900-2000 kablolu 1400 TL'ye kadar kulaklık önerisi

Bütçe
1000-2000
Konmumum biraz ters satan arkadaş Antalya'da ben vandayım. Birkaç hafta 2022 modelini bekleyeceğim 2. elde fiyatta indirim de yapmadı satıcı :D şubat ayında vatandan almış.

Hocam şu an en uygun Amazon'da 3K asla bu fiyatların altına gelmez attığım sahibinden ilanında THX'li bir kulaklık satan vardı THX dediğimiz olmuş şu an 400 TL o kulaklığı 1.5 1.4 alırsanız çok güzel olur şansınız deneyin derim ek olarak bu kulaklığı alırsanız kesinlikle THX uygulamasını alın 3 4 kat performans artıyor.

Hocam şu an en uygun Amazon'da 3K asla bu fiyatların altına gelmez attığım sahibinden ilanında THX'li bir kulaklık satan vardı THX dediğimiz olmuş şu an 400 TL o kulaklığı 1.5 1.4 alırsanız çok güzel olur şansınız deneyin derim ek olarak bu kulaklığı alırsanız kesinlikle THX uygulamasını alın 3 4 kat performans artıyor.

bu kulaklıkla thx yazılımı da geliyor sanırım. hep bunu öneriyorlar sizce nasıldır ?

Bu kulaklıkla THX yazılımı da geliyor sanırım. Hep bunu öneriyorlar sizce nasıldır?

Güzel kulaklık ama Barracuda X ile aynı sürücü ve mikrofonu kullanıyor diye biliyorum yani sadece tasarım farklı (kesin bilmiyorum) eğer böyle ise değmez hem Barracuda X dışarıda kullanıma daha uygun gibi.

Güzel kulaklık ama Barracuda X ile aynı sürücü ve mikrofonu kullanıyor diye biliyorum yani sadece tasarım farklı (kesin bilmiyorum) eğer böyle ise değmez hem Barracuda X dışarıda kullanıma daha uygun gibi.

Kulaklığın Mic'i çıkarıp takılmıyor sanırım Razer zorla sizi Barracuda'ya da Barracuda X almaya zorluyor:D

Bu kulaklıkla THX yazılımı da geliyor sanırım. Hep bunu öneriyorlar sizce nasıldır?

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...wireless-plusbluetooth-sifir-1079079497/detay fiyatı çok uygun hocam araştırın ve alın derim normal 0 fiyatı 5k.

bu kulaklıkla thx yazılımı da geliyor sanırım. hep bunu öneriyorlar sizce nasıldır ?

Son düzenleme:

Kulaklığın Mic'i çıkarıp takılmıyor sanırım Razer zorla sizi Barracuda'ya da Barracuda X almaya zorluyor:D

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...wireless-plusbluetooth-sifir-1079079497/detay fiyatı çok uygun hocam araştırın ve alın derim normal 0 fiyatı 5k.

Alttaki ürün çalıntı falan sanırım fatura yok garanti var diye bir şey söz konusu olamaz :D

Bu fiyatlarda gerçek 7.1 bulunabilir mi?

Öyle bir şey yok hocam. Hepsi kağıt üstünde. Üç dört sene kadar Razer Tiamat 7.1v2 kullandım. 5 sağda 5 solda 10 sürücü. "Gerçek" 7.1 kanalla bağlanıyor 4 ses 1 mikrofon jacklarıyla. Bütün sürücüler sağda ve solda konumlandırıldığı (ve kaliteli olmadıkları) için iyi bir stereo kulaklık bile daha iyi ses tayini sağlıyor.

Öyle bir şey yok hocam. Hepsi kağıt üstünde. Üç dört sene kadar Razer Tiamat 7.1v2 kullandım. 5 sağda 5 solda 10 sürücü. "Gerçek" 7.1 kanalla bağlanıyor 4 ses 1 mikrofon jacklarıyla. Bütün sürücüler sağda ve solda konumlandırıldığı (ve kaliteli olmadıkları) için iyi bir stereo kulaklık bile daha iyi ses tayini sağlıyor.
Anladım. V2pro sadece bilgisayarda kullanımda barracuda ve barracuda x 2022 den daha iyi olabilir mi ? Bf5 oynuyorum bu aralar ve rdr2 gibi hikaye oyunları. Bir de müzik ve film kullanım amaçlarım bunlar. Dışarıda kablosuz başka kulaklığım var kulak içi onu kullanmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Muhtemelen. Tek kişilik oyunlar için iyi bir kablolu alsanız zengin ses kalitesi ve detayı olan? AKG K240 MKII gibi. @megatrown21

Olabilir incelemesini izleyeyim. Bu fiyat diliminde Razer Kraken V3 Pro kulaklığı buldum. Şu an kullandığım GXT363 tutar marka kulaklığımda da basa ek olarak titreşim motoru var ve çok memnunum. Bu fiyat bandında Kraken biraz daha mantıklı geliyor açıkçası. Pek önerilmemiş forumda ama kablosuz ev karşısında oyun oynarken ya da film izlerken de kullanabilmek için iyi olabilir mi acaba :D

BlackShark'ı ,arctis ve diğer birkaç kulaklığı denedim . Logitech gpro x versiyonunu Amazon’dan sipariş verdim. Kulaklık çok rahattı ve sesi çok hoşuma gitti. Blackshark’ı beğenmedim ses konusunda sol kulaklıktan biraz daha fazla ses geliyordu sanırım ayar düğmesi zamanla bozuluyor sesi kulaklıktan azaltınca dengeleniyordu. Teşekkürler herkese 😃

Geri
Yukarı