Kablosuz %60 mini klavye önerisi

shqiptar3

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, CS:GO oynuyorum ve masamı küçülteceğim için mini bir klavye arıyorum. Logitech'lere baktığımda çok uçuk fiyatlar var Wireless klavyede Apex Mini'de 5000 TL gibi bir fiyatı var. CS:GO için yanlış bilmiyorsam Red Switch kullanılıyor sanırım bana mini kablosuz hızlı bir klavye önerebilir misiniz? Apex Logitech'ten gecikme ve hız konusunda geri kalmayacak fiyat performans bir mini klavye. Kablosuz mini klavye önerilerinizi bekliyorum.

Gateron G Pro Yellow en iyi switchlerden biridir. Aynı zamanda bu klavye Hot swap. Yani istediğiniz gibi switchini değiştirebilirsiniz çok kolayca. Aynı zamanda kablosuz.
Dediğin klavyeyi satın aldım ama gateron g pro yellow almadım sebebi sadece siyahta vardı o switch ben beyaz istediğim için cherry mx red switch aldım beyaz klavye haftaya gelicek bakalım.

Dediğin klavyeyi satın aldım ama gateron g pro yellow almadım sebebi sadece siyahta vardı o switch ben beyaz istediğim için cherry mx red switch aldım beyaz klavye haftaya gelicek bakalım.

Cherry MX Redler yay sesi sorunlu. Siz bilirsiniz yine de.

Yay sesi sadece boşluk tuşunda yokmu benim için bastığında gecikme olmasın kablosuz olsun yeterli

Onun yay sesi ile bir alakası yok. Tuşun büyüklüğü ile alakalı. Yay sesi hiç es geçilecek bir ses değil. Keşke Gateron G Pro Red alsaydınız. Beyazda o da var.

Geri
Yukarı