Kablosuz Ağ Sorunu

timsah1963

Hectopat
Yer
Bursa, Turkey
Daha fazla  
Selam arkadaşlar;
Format atmadan önce dizüstü bilgisayarımdan kablosuz olarak internete bağlanıyordum. Ama artık şöyle bir sorunum var:

Adsız.png

Kablosuz ağlarını göstermiyor. Ne yapmam lazım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Devre dışı bırakmış olabilirsin. Aygıt yöneticisi > Ağ bağdaştırıcıları > oradan kablosuz ağ adaptörünü bulup sağ tıklayın. Devre dışı ise etkinleştirin.

Bilgisayarının modeline göre WiFi sürücülerini indirip kurman lazım. Varsa kabloyla bağlan yoksa telefondan veya başka bir bilgisayardan indirip at.
İndirim ama yine olmadı . :(

Devre dışı bırakmış olabilirsin. Aygıt yöneticisi > Ağ bağdaştırıcıları > oradan kablosuz ağ adaptörünü bulup sağ tıklayın. Devre dışı ise etkinleştirin.
Dediklerinizi yaptım ama Ağ bağlaştırıcı bölümünde kablosuz ağ adaptörü diye bişey yok :(

Windows 8.1 kursaydın bu tür sorunla uğraşmazdın. Hazır yeni format atmışken 8.1'e geç derim.
Sorun muhtemelen driver ile iglili bir durum. Uygun sürücü yüklü değil ya da bir uygulama ile çakışmakta.
Windows 8 biraz bana karışık geldi o yüzden yüklemedim acaba 8 yüklesem düzelirmi ?

Onun üstüne tıkla Ağ ve Paylaşım Merkezini / Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştir/ Kablosuz Ağ bağlantısını 1 (1 yazmayabilir sadece kablosuz ağ bağlantısıda yazabilir.) Sağ tık /Etkinleştir. Yap En Azından Bende öle oluyor :D yardımcı olabilidiysem ne mutlu bana :D

Onun üstüne tıkla Ağ ve Paylaşım Merkezini / Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştir/ Kablosuz Ağ bağlantısını 1 (1 yazmayabilir sadece kablosuz ağ bağlantısıda yazabilir.) Sağ tık /Etkinleştir. Yap En Azından Bende öle oluyor :D yardımcı olabilidiysem ne mutlu bana :D
Sadece yerel ağ bağlantısı var ağ kablosunu takın diyor :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı