Kablosuz Ağları Görmüyor

Mert Kamit

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

bilgisayara format attım ancak açıtğımda kablosuz ağları görmediğini fark ettim. Bir adaptör ile internet bağlantısını kurdum ve internetten sorunu araştırdım ama bir türlü çözüme ulaşamadım.

Nasıl çözeriz bu sorunu bilen var mı? Win 8.1 'e falan geçmeyi düşünmüyorum, Win 7 olmalı.

Windows 7 için teknik destek sunmuyoruz. PC'niz çok eski değilse 8.1'e geçin.

Her halükarda bir sürücü istediğinizde ağ kartınızın modelini belirtmeli veya donanım kimliğini yazmalısınız.
h

Bende ilk olarak Win 8.1'i denedim zaten hocam ancak Win 8.1'i kurdum masaüstüne bir tık yaptım hata verdi, SYTSTEM vb. bir şey dedi ve her açtığımda da onu verdi, yine Google'dan araştırdım ama çözüm olmadı, şunun gibi bir hataydı

jelbmb-png.25931

ve bende donanım kimliğini ile bulmaya çalışmak istedim zaten ama ff000 gibisinden bir değeri olmayan kimlik verdi

----

{00000000-0000-0000-ffff-ffffffffffff} kimlik kodunu verdi ve bunu diğer tüm sürücüsü yüklenmemiş aygıtlarda gösteriyor

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı