Bilgisayar mikrofonu görmüyor

Bilgisayardaki driverları silip kuramadığın zaman, teknik olarak bozulma ihtimali tabi ki çok yüksek fakat, hoparlöründe bozulması gerekirdi. Mikrofonunu yapabiliyorsan başka bir bilgisayara takıp dene bakalım. O bilgisayar görebilecek mi? Sen sorunu çözünceye kadar yardımcı olmaya çalışacağım.
çok sağolun fakat başka bir bilgisayarda deneme ihtimalim yok malesef

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    31,6 KB · Görüntüleme: 27
Çok sağ olun fakat başka bir bilgisayarda deneme ihtimalim yok maalesef.

Bende az bilgimle size yardım etmeye çalıştım fakat bu iş teknik bir mesele gibi duruyor. Size artık yardımcı olamayacağım maalesef :( çünkü bilgim yok. Konuda diğer arkadaşlar ilgilenebilir.

Mikrofonun fişini takıp çıkardığım taktığımı dair ses geliyor ve çıkardığımda da aynı ses geliyor anladınızmı bilmiyorum ama anlamışsınızdır umarım.
Bende az bilgimle size yardım etmeye çalıştım fakat bu iş teknik bir mesele gibi duruyor. Size artık yardımcı olamayacağım maalesef :( çünkü bilgim yok. Konuda diğer arkadaşlar ilgilenebilir.

Yinede teşekkür ederim iyi günler.

Mikrofonun fişini takıp çıkardığım taktığımı dair ses geliyor ve çıkardığımda da aynı ses geliyor anladınızmı bilmiyorum ama anlamışsınızdır umarım.

Yinede teşekkür ederim iyi günler.
Mikrofonu takıyorsunuz, bilgisayar taktığınıza dair ses veriyor fakat mikrofon çalışmıyor anladığım kadarıyla, doğru mu anladım?

Driver Booster'e güvenme elle kur.

Kurdum bile.
Kayıt bölümünde mikrofon takılı değil mi yazıyor, yoksa direk gözükmüyor mu peki?

Fotoğraf paylaşmıştım görmemişsiniz galiba takılı değil diyor.
Kayıt bölümünde mikrofon takılı değil mi yazıyor, yoksa direk gözükmüyor mu peki?
Hâlâ burada mısınız bilmiyorum ama benim mikrofonumun kamerası ve Flash'ı var ve flashın azaltılıp yükseltilebildiği bir tuşu var bastığım da flash çalışıyor

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı