Çözüldü Kablosuz Bağlantıda Yüksek Ping Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alperen0

Kilopat
Daha fazla  
İnterneti yeni bağlattık. 35 Mbps dowload, 4 Mbps upload var. Video izlerken sosyal medyada gezinirken bir sıkıntı yok. Full HD bir şekilde izleyebiliyorum. Ama bir oyuna girdiğimde (mesela CS:GO) 150 ve civarı ping alıyorum. Yardımları bekliyorum.
Bağlantım kablosuz , 3 cihaz bağlı ama yoğun kullanmıyor diğer 3 cihaz en fazla Whatsapp'dan mesaj atıyor.

Çözüm
Ne yazık ki o kadar kablo çekecek imkanım yok. Bir konu vardı o konudaki program işi biraz da olsa çözdü. 150 olan pingim yaklaşık 85'e kadar düştü. Belkide akşamüstü olduğu için düşmüştür. Ama sonuç olarak şimdilik sıkıntı yok gibi gözüküyor.
Bir konuda program buldum Technopat sosyalde o adımları uyguladım PUBG'de pek lag hissetmedim. CS'de denemem lazım birde. Başka bildiğiniz yöntem varsa çok iyi olur.

Ne yazık ki o kadar kablo çekecek imkanım yok. Bir konu vardı o konudaki program işi biraz da olsa çözdü. 150 olan pingim yaklaşık 85'e kadar düştü. Belkide akşamüstü olduğu için düşmüştür. Ama sonuç olarak şimdilik sıkıntı yok gibi gözüküyor.

Çözüm

Hangi programı denediniz? Belki bana bir yardımı dokunur.

Geri
Yukarı