Kablosuz Bluetooth'lu kulaklık önerisi

XKRALTR28

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Kablosuz silikonlu kulak içi kulaklık bakıyorum. Şu 3 modelin arasında kaldım. Samsung Buds 2 Pro, Anker liberty 4 ve Anker liberty 4 nc modelleri arasında kaldım. Benim için önemli olan kaliteli yüksek ses seviyesi. Ayrıyeten oyunlarda düşük gecikme için oyun modu da olabilir. Kullandığım cihaz Android ve One UI sürümü 5.1 yani yeni nesil bir cihaz diyebiliriz. Bu 3 model arasında yardımcı olabilirseniz sevinirim. Modellerin fiyat aralıkları arasında tavsiye edebileceğiniz benim yukarıda yazdığım özellikleri uygun bir model varsa paylaşmayı unutmayın (linkiyle birlikte olursa çok iyi olur) teşekkürler.

Bütçeniz nedir bilmiyorum ama kalite arıyorsanız kesinlikle Sennheiser tavsiye ederim. En düşük fiyatlı modelleri bile ses kalitesi olarak sizi tatmin edecektir.

Sennheiser CX true en ucunu aratırsanız güvenilir bir sitede 2.550 lira. Ben bu modeli 3 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. Fakat ses olayı çok kişisel bir konudur. Kimisi için JBL çok kalitelidir ama benim için çöp bir markadır. Sadece bass isteyen biri için JBL iyi bir seçenek olabilir ama kalite bana göre bu değil. Müzik dinlerken ben her enstrümanın sesini duyacağım dersen söyledigim kulaklığı evet tavsiye ederim.

Arkadaşlar merhaba. Kablosuz silikonlu kulak içi kulaklık bakıyorum. Şu 3 modelin arasında kaldım. Samsung Buds 2 Pro, Anker liberty 4 ve Anker liberty 4 nc modelleri arasında kaldım. Benim için önemli olan kaliteli yüksek ses seviyesi. Ayrıyeten oyunlarda düşük gecikme için oyun modu da olabilir. Kullandığım cihaz Android ve One UI sürümü 5.1 yani yeni nesil bir cihaz diyebiliriz. Bu 3 model arasında yardımcı olabilirseniz sevinirim. Modellerin fiyat aralıkları arasında tavsiye edebileceğiniz benim yukarıda yazdığım özellikleri uygun bir model varsa paylaşmayı unutmayın (linkiyle birlikte olursa çok iyi olur) teşekkürler.

Asus Rog Cetra Tws iyi oyunlar dilerim hocam 👾

Farkları nedir ne değildir bilmiyorum ama Anker Soundcore R50i kullanıyorum 2 aydır, telefon için almıştım az da olsa dip ses var onun dışında memnunum başka bir sorunla karşılaşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı