Kablosuz ekran nasıl kullanılır?

Yer
Antalya Manavgat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Merhaba arkadaşlar. Windows 10 kullanırken TV'ye kablosuz ekrandan görüntü ve ses aktarıyordum, Windows 8.1'de bunun nasıl yapıldığını çözemedim. Sadece media player dan videoları aktarabiliyor. Bunu nasıl çözebilirim? Windows 10 benim PC'de hantal çalıştığı için Windows 8.1'e geri döndüm, daha seri çalışıyor 8.1'de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farenizi ekranın sağ üstüne getirin ve aşağıya indirin. Karşınıza bir menü çıkacak. Cihazlar >> Yansıt >> Kablosuz ekrana bağlan. Bu adımlarla bağlayabilirsiniz. Çıkan pencerede cihazınızı tanıtmanız lazım. Mantık aşağı yukarı Windows 10 ile aynı.

Kablosuz ekrana bağlan seçeneği çıkmıyor. Peki bunu kullanmak için bir program falan yok mu acaba?

Adsız.png

Kablosuz ekrana bağlan seçeneği çıkmıyor. Peki bunu kullanmak için bir program falan yok mu acaba?

Eki Görüntüle 434473
Bildirim gelmemiş, kusura bakmayın.

Çok garip.

Önce 2. veya 3. seçeneğe bastığınızda ne olduğunu görelim. O zaman seçenek geliyor mu?

Ayarlar'da cihazların yönetildiği bir kısım vardı. Şu anda bilgisayarda olmadığım için bilmiyoru. O bölümde görünüyor mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı