Çözüldü Kablosuz erişimi sürekli gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cafer Aksoy

Picopat
Daha fazla  
Millenicom, 100M bps internet kullanıyoruz. Gün içerisinde sürekli internet gidip geliyor. Mesela normal herhangi bir video izlerken en az 5 kere internet kesiliyor 15 20 saniye sonra geri geliyor. Modemi resetlemeyi denedim olmadı. YouTube'da modemin yazılım güncellemesinin yapılması gerektiğini gördüm ve 192 168 1 1 adresine giderek bilgileri girdim, yazılım güncellemesine dair bir bölüm bulamadım. Üstelik bir de internet şifremi değiştirdim ne şifre değişti ne de bir düzelme oldu. Yok mu bana bir çare? ( modem Türk Telekom, 192 168 1 1 adresine girince TP-Link'in ekranı geliyor nedir ne değildir onu da anlamadım)

Çözüm
Evet onu devre dışı yap sonra kaydet sonra kablosuz ayarlarına gel 5 GHz kablosuz adını farklı yap kaydet.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (118).png
    Ekran Görüntüsü (118).png
    201,9 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleyen: Moderatör:
Evet onu devre dışı yap sonra kaydet sonra kablosuz ayarlarına gel 5 GHz kablosuz adını farklı yap kaydet.

Tamamdır şimdi bizim ev halkı maç izliyor bu son ayarı bitince yapayım az önce değiştirdim internetleri gitti 😂 ben yapıp sonucu yazacağım sze.

Hocam tekrardan merhaba. Size ne kadar teşekkür etsem az. Bizim sıkıntı 5GHz'ye bağlanmamızmış meğer. Bundan önce de bir internetimiz vardı ve onda 2.4'e bağlandığımız için bir sıkıntı yoktu. Tekrardan çok çok teşekkür ederim elinize sağlık.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı