Kablosuz internet çok yavaş

Egemen.Gezer

Decapat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi akşamlar,

Bugün yaklaşık 3 4 saat önce TurkNet'e geçiş yaptım. Bilgisayardan hız testi yaptığımda 78 download, 8 upload veriyor. Fakat mobilde baktığımda router üzerinde 1MB sabit download/upload, direk modeme bağlandığımda 16-17 download 5 upload veriyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Modem: TP-Link TD-W9970

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Network ile uğraşan birisi olarakdan size şöyle söyleyim;
İlk olarak modemin yanına bir de router kullanıyorsunuz sanırım tam anlamadım ama burada bir şey sizin bant genişliğinizi sınırlıyor sanırım hız yapmak için falan bir ayar kurcaladınız modeminizi modem arkasındaki küçük tuşa bir iğne vs bir nesne ile 10 sn boyunca basılı tutup yeniden başlatın ve daha sonra tekrar test yapınız modem kurulumundan sonra 10 saat boyunca modeme müdahale ettiniz mi?

İyi akşamlar,

Bugün yaklaşık 3 4 saat önce TurkNet'e geçiş yaptım. Bilgisayardan hız testi yaptığımda 78 download, 8 upload veriyor. Fakat mobilde baktığımda router üzerinde 1MB sabit download/upload, direk modeme bağlandığımda 16-17 download 5 upload veriyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Modem: TP-Link TD-W9970
Merhabalar, geçiş sonrası hat değerleriniz oturmamış olabilir. Şu an sorun devam ediyor mu?

Geri
Yukarı