Kablosuz internet önerisi

karabasan5615

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar kablosuz internet almayı düşünüyorum ama Turkcell çok pahalı daha uygun fiyatlı alternatifler var mıdır varsa en alınabilir hangisidir teşekkürler.

Hocam bütçe vermemişsiniz ama TurkNet uygundur bence. Ben kullanıyorum giga fiber 1000 Mbps destekliyor benim konumum. Sen de
sorgulayabilirsin. Eğer destekliyorsa al derim. Gelip kuruyorlar. Benim kablosuz laptop 100 Mbps download ve 90 Mbps upload veriyor.

Hocam bütçe vermemişsiniz ama TurkNet uygundur bence. Ben kullanıyorum giga fiber 1000 Mbps destekliyor benim konumum. Sen de.
sorgulayabilirsin. Eğer destekliyorsa al derim. Gelip kuruyorlar. Benim kablosuz laptop 100 Mbps download ve 90 Mbps upload veriyor.

Hocam super box gibi bir ürün olup olmadığını bilmiyordum çünkü.
Bütçe 300 de olur 350 de.

Arkadaş Superbox tarzı bir şey sormuş siz altyapı'nıza bakın diyorsunuz benim bildiğim tek alternatif Vodafone'da vardı uygun mudur çekim kalitesi nasıldır bilmiyorum ama.

Arkadaş Superbox tarzı bir şey sormuş siz altyapı'nıza bakın diyorsunuz benim bildiğim tek alternatif Vodafone'da vardı uygun mudur çekim kalitesi nasıldır bilmiyorum ama.

Evet Vodafone var internet hattına gerek duymadan ama onların kotası çok düşük oluyor ve çekim kalitesi kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı