Kablosuz internette pingin yükselmesi

Reyx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şu anda internetime kablosuz olarak bağlanıyorum. Oyunu 80 90 ping ile oynarken bir anda 200 300'e fırlıyor ve tekrar geri düşüyor. Bu her girdiğimde böyle. Acaba kablo ile bağlansam bir etki olur mu? (25 metre kablo falan almam gerekiyor)

25 metre kablo demişsiniz de evde mi oyun oynuyorsunuz başka bir yerde mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende kablosuz kullanıyorum fakat sizin ki biraz aşırıymış. Evde başka kullanan varsa kesinlikle en büyük etken budur. Bir de odalar arasında ki mesafe ve odadaki cisimler de çok önemli ayrıca.

Merhaba arkadaşlar. Şu anda internetime kablosuz olarak bağlanıyorum. Oyunu 80 90 ping ile oynarken bir anda 200 300'e fırlıyor ve tekrar geri düşüyor. Bu her girdiğimde böyle. Acaba kablo ile bağlansam bir etki olur mu? (25 metre kablo falan almam gerekiyor)

İnternet sağlayıcınız ne? Hangi tür internet kullanıyorsunuz? ( Bakır kablo, ADSL vs. ) Modeminiz ne?

İnternet sağlayıcınız ne? Hangi tür internet kullanıyorsunuz? ( Bakır kablo, ADSL vs. ) Modeminiz ne?
İnternet sağlayıcım Türk Telekom modemim de onların verdikleri modem internetin türü hakkında ise bir bilgim yok bişey anlamıyorum o konudan daha doğrusu

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı