Kablosuz klavye ve mouse önerisi

anthonysoprano

Hectopat
Merhaba ben bilgisayar mühendisliği okuyorum, laptopu kenara alıp ana monitörden kod yazıyorum. Bunun için kaliteli ve uygun fiyatlı kablosuz klavye ve mouse önerir misiniz?

Hocam bütçeniz nedir?

Ona göre bir şeyler önerebilirim.

Ben de tasarımla ilgilendiğim için aşağıdaki ürünleri kullanıyorum. Yazılımcılar için de uygun ürünler. AMa bütçeye göre bakmak gerek.

1706003697538.png

Ayrıca bu seride klavyede 10 tuş özelleştirilebiliyor, farede de bir çok özelleştirme seçeneği var. Hepsi tek bir Bolt usb alıcıyla bağlanıyor. Hatta aynı fare ve klavyeyle 3 farklı mac pc veya linux sisteme tek hareketle geçiş yapabiliyorsunuz farklı ekranlardaki.

Mx keys mini ve Mx master 3 ikilisini öneririm 2 yıldır kullanıyorum.
Bütçe çıkmazsa yine logi'nin daha uygun ürünlerini araştırın hoşunuza gideni alın. Mediamarkt gibi yerlerde gidip canlı görme imkanınızda var.

Mx keys mini ve Mx master 3 ikilisini öneririm 2 yıldır kullanıyorum.
Bütçe çıkmazsa yine logi'nin daha uygun ürünlerini araştırın hoşunuza gideni alın. Mediamarkt gibi yerlerde gidip canlı görme imkanınızda var.
Yani bütçe çıkarsa LOGITECH MX Keys Mini + MX Masters 3S.

Bütçe olmazsa LOGITECH Pebble Keys 2 K380s + Mx Anywhere 3

Bunlar harici böyle kullanılı ve yazılımı, uzun ömürlülüğü olan fazla seçenek yok.

Hocam bütçeniz nedir?

Ona göre bir şeyler önerebilirim.

Ben de tasarımla ilgilendiğim için aşağıdaki ürünleri kullanıyorum. Yazılımcılar için de uygun ürünler. Ama bütçeye göre bakmak gerek.

Eki Görüntüle 2093734

Ayrıca bu seride klavyede 10 tuş özelleştirilebiliyor, farede de birçok özelleştirme seçeneği var. Hepsi tek bir bolt USB alıcıyla bağlanıyor. Hatta aynı fare ve klavyeyle 3 farklı Mac PC veya Linux sisteme tek hareketle geçiş yapabiliyorsunuz farklı ekranlardaki.

Hocam merhaba, fotoğraftaki klavye pebble K380 sanırım değil mi? Kod yazdınız mı, eğer yazdıysanız sıkıntı çektiniz mi? Fiyatı uygun geldi de almayı düşünüyorum fareyi da çok beğendim.

Hocam merhaba, fotoğraftaki klavye pebble K380 sanırım değil mi? Kod yazdınız mı, eğer yazdıysanız sıkıntı çektiniz mi? Fiyatı uygun geldi de almayı düşünüyorum fareyi da çok beğendim.
LOGITECH Pebble Keys 2 K380s. Kod yazmadım ama laptop klavyeleri gibi ciklet membran bir klavye. Ayrıca dediğim gibi bu model önceki modeline nazaran (önceki 4 programlanabilir tuş) 10 adet tuş programlanabiliyor. Yani belli kalıpların veya makroların yardımıyla çok daha hızlı ilerleyebilirsin. İçinden Bolt alıcı çıkmıyor ama bluetooth bağlantısı gayet stabil. Pili de 2 seneye yakın gidiyor.

Logitech pebble keys 2 K380s. Kod yazmadım ama laptop klavyeleri gibi ciklet membran bir klavye. Ayrıca dediğim gibi bu model önceki modeline nazaran (önceki 4 programlanabilir tuş) 10 adet tuş programlanabiliyor. Yani belli kalıpların veya makroların yardımıyla çok daha hızlı ilerleyebilirsin. İçinden bolt alıcı çıkmıyor ama Bluetooth bağlantısı gayet stabil. Pili de 2 seneye yakın gidiyor.

Laptopta kullanacağım için USB Dongle'a ihtiyacım yok bu yüzden Bluetooth ile bağlayabilirim sıkıntısız. Eğer gecikme de yok diyorsanız tam fiyat performans ürünü gibi duruyor.

Geri
Yukarı