Kablosuz klavyeyi Bluetooth ve Wi-Fi olmayan anakartta nasıl kullanabilirim?

Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz gibi kablosuz klavye sipariş ettim. (royal kludge RK61) yanında kablosu geliyor sanırım ama ben kablosuz kullanmak istiyordum. Anakartım B450M S2H. Bluetooth ve Wi-Fi yok. MSI B550 Gaming Plus almıştım yakın zamanda henüz sisteme entegre edemedim ama onda da yokmuş Bluetooth ve Wi-Fi. Sanırım alıcı kullanılıyor bu tarz bağlantılar için. Tavsiye edeceğiniz aşırı maliyetli olmayan bir ürün var mı veya başka bir yol?

Bunun içinden Dongle çıkıyor. Onu Pc'ye bağladığınızda direkt klavye bağlanacak.
20220316_193740.jpg

Bunun gibi birşey çıkacak. Klavyeyi düğmesinde açacaksınız ve bunu bilgisayara takacaksınız. Sonra klavye bağlanacak. Bluetooth'a falan gerek yok, Bluetooth'lu olursa gecikme olur. Bunun ile gecikmesiz şekilde bağlanırsınız.

Başlıkta gördüğünüz gibi kablosuz klavye sipariş ettim. (royal kludge RK61) yanında kablosu geliyor sanırım ama ben kablosuz kullanmak istiyordum. Anakartım B450M S2H. Bluetooth ve Wi-Fi yok. MSI B550 Gaming Plus almıştım yakın zamanda henüz sisteme entegre edemedim ama onda da yokmuş Bluetooth ve Wi-Fi. Sanırım alıcı kullanılıyor bu tarz bağlantılar için. Tavsiye edeceğiniz aşırı maliyetli olmayan bir ürün var mı veya başka bir yol?

Aradığınız şey Wi-Fi adaptör ise bu ürünü önerebilirim.

Bunun içinden dongle çıkıyor. Onu PC'ye bağladığınızda direkt klavye bağlanacak.
Eki Görüntüle 1364192
Bunun gibi bir şey çıkacak. Klavyeyi düğmesinde açacaksınız ve bunu bilgisayara takacaksınız. Sonra klavye bağlanacak. Bluetooth'a falan gerek yok, Bluetooth'lu olursa gecikme olur. Bunun ile gecikmesiz şekilde bağlanırsınız.

Üründen bu USB çıkıyor mu peki bilginiz var mı? Çıkıyorsa çok güzel olur. Adaptör vs. almaya da gerek kalmaz.

Aldın mı ? Kaç güne geldi İçinden kablosuz kullanım için çıkan şey cıktımı (adı nı unuttum xd) ben mavi switch alıcam gibi.. Sen hangisini aldın öneririr misin

Aldın mı ? Kaç güne geldi İçinden kablosuz kullanım için çıkan şey cıktımı (adı nı unuttum xd) ben mavi switch alıcam gibi.. Sen hangisini aldın öneririr misin
Kırmızı switch aldım ben. Klavye çok sağlam, kaliteli hissettiriyor ama ben şu makro, ışıklandırma ayarı yaptığımız uygulamasını hiç beğenmedim. Çok eski. Çünkü klavyedeki tuşlar Türkçe karakter değil. Ya Türkçe karakter takmak lazım ya da onları ayarlamak. Uygulaması biraz eski olduğundan biraz yoruyor ama onun dışında mükemmel. İnternetten bak bence videolara. Ona göre al.

Geri
Yukarı